| McHurts a întrebat:

Ce cadou sa ii i-au prietenei mele?big grin]
FUNDA!

9 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Un colier frumos care să aibă legătură cu prietenia voastră, sau un parfum.

| BrokenArrow a răspuns:

Serios? straight face Cer ajutorul unor necunoscuti cand vine vorba de cadou pentru prietena TA? Pff, degeaba suneti prieteni daca nu o cunosti intr-atat incat sa nu stii ce-i place.

| vampir004 a răspuns:

Flori,bratara,ciocolata

| Deliα a răspuns:

Cizme,bijuterii,ciocolata,un plover, un ursulet breloc.

| AlexCiobi a răspuns:

Cercei.ciocolata,colier,flori vezi tu
Funda?

| lady2in4black a răspuns:

Bratara
Lantisor
Cercei
Perna personalizata cu poza voastra
Glob personalizat cu poza voastraa
Cana personalizata cu poza voastra
Ciocolata
Flori
Pulover
Inel
Colanti
Caciula+Manusi+Fular

| Andreea_Dinu_1995 a răspuns:

Pai daca aveti peste 20 de ani cereo de sotie sau dai un inel pur simplu,bijuterii,cizme,pulover,o poza cu voi doi, un lantisor, ciocolata si un cadou special, ceva facut de tine ex:bratara, o cana din lut,...dar cel mai important dragostea daca sunteti iubiti

| BrokenArrow a răspuns (pentru Andreea_Dinu_1995):

"Pai daca aveti peste 20 de ani cereo de sotie"... really? straight face

| Andreea_Dinu_1995 a răspuns (pentru BrokenArrow):

Daca se plac unul pe celalt de ce nu?