| SummerT a întrebat:

Ce cadou sa ii iau iubitului meu? aniversam 2 ani de cand suntem impreuna si am cam epuizat toate ideile in tot acest timp. funda

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ai nevoie de un cadou din doua bucati,una sa-i ramana si una sa sublinieze cumva continuarea relatiei voastre frumoase.
Pentru cadoul de sine statator,cauta un ceas,o bratara,un pix special,un ac de cravata,o pereche de ochelari de soare de calitate,un set pentru birou,un lantisor pentru baieti,o pereche de casti, un mouse rar, ceva care ii incurajeaza pasiunile si pe care il va folosi intotdeauna cu drag!
Partea consumabila a cadoului este dulce si e formata dintr-un tort micut fie rotund, fie in forma de inimioara(il comanzi cum vrei tu), cu o lumanarica cu cifra 2 pe el,o veti aprinde impreuna, veti canta la multi ani daca vreti, va veti face urari reciproce, noi declaratii de dragoste si veti manca impreuna tortuletul, hranindu-va reciproc!
La multi ani si muuuuulta dragoste!happy

| SummerT explică (pentru greece12):

Multumesc :*

| greece12 a răspuns (pentru SummerT):

Cu mare drag!happy
Si multumesc si eu.

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Un tricou imprimat cu poza voastră, sau o cană, sau un ceas, sau accesorii pentru mașină (dacă are).

| neutrino a răspuns:

O vacanta de 10 zile la Paris, ar fi de neuitat!

| h3r a răspuns:

E aniversarea voastră, deci ceva ce are legătura cu voi.
Accesorii, breloguri sau etui pentru chei cu poza voastră, o cană sau chiar un pahar mai special, poate și o pernă sau o fotografie în ramă... ceva ce crezi că l-ar surprinde!

Să vă iubiți!

| andru10best a răspuns:

Fa-i un site in care sa scrii vorbe dulci sa pui poze cu voi doi in acesti doi ani si denumirea sa fie legata de cei 2 ani impreuna.

| Ivanovicius a răspuns:

In primul rand sa nu te gandesti la ceva costisitor. Poate ca el e gamer, iubeste o anumita trupa rock sau stiu eu, nu trebuie sa-i iei ceva costisitor. Sunteti intr-o relatie, si va aprecia mai mult ceva simbolic. De exemplu un lantisor cu poza ta, sau ceva de genul acesta. Succes si felicitari pentru aniversarea voastra! La multi ani!