| shtefy_4660 a întrebat:

Ce cadou sa-i fac prietenului meu de craciun suntem de 4 ani si jumatate impreuna si am cam epuizat toate ideile. O idee va rog?

1 răspuns:
| anonim24 a răspuns:

Depinde de bugetul care il ai si de ceea ce isi doreste si nu are.De exemplu daca are masina poti sa ii iei ceva legat de ea, barbatii adora chestiile astea sa vada ca iti pasa de ceea ce lor le place.eu de exemplu ma gandesc sa ii iau un casetofon pentru masina cu LCD, imi imaginez ca are parfum, haine.Gandeste-te la ce ii lipseste lui.