| Lully_3323 a întrebat:

Ce cadou surpriza pot sa-i fac iubitului meu? Si amuzant, dar si romantic.si sexy... toate la un loc!puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Sex orallove struck o sal dai pe spatelove struck

| Lully_3323 explică (pentru elasexygagica):

Vai mersi! nu trebuia sa te deranjezi sa-mi dau raspunsul asta inteligent rau!:*

| adyy95 a răspuns:

Buna!
sexul oral ar fi supper pentru el dar nu cred ca si pentru tine!
fai cadou un tricou personalizat intra pe tricoaie.ro( nu e gresit cum am scris) si cumpara untricou de acolo sunt niste texte supper tari

| shadow72 a răspuns:

Bine zis...un sutien de-al tau... direct de pe tine preferabil

| MikyyLOL a răspuns:

Ho ba perversilor huua ce disperati sunteti dau in primul rand sutienu tau ca e sexy chiloti cai plac si acum pe buna iai un tricou personalizat cu ce vrei tu gandeste-te cei place...

| ALC4EVER a răspuns:

Ceva personalizat thinking