| LariMary a întrebat:

Ce cadouri ai primit se ziua indragostitilor (Valentines Day)?

5 răspunsuri:
| shanela a răspuns:

O despartirehappy...

| DrunkenRat a răspuns:

Pace si liniste.

| ScandaL a răspuns:

Buna scumpo.Pai de la prieteul meu cel mai bun am primit un urs imens.Am primit niste ochelari de la o pers care stia ca mi doresc enooorm de mult.In rest ciocolata, bratari. happy Tu?smug

| LariMary explică (pentru ScandaL):

Pe mine m-a dezbracat si m-a bagat in cada care era plina de spuma si petale de trandafiri, m-a spalat. In camera mi-a facut masaj si apoi am facut dragoste.

| ScandaL a răspuns (pentru LariMary):

Frumos. Sper sa mai ai parte de asemenea clipe. Iti urez mult succes, si tot ce va doriti. Iubiti-va.