| Daysukki a întrebat:

Ce calitate este cea mai importanta la un baiat?(raspunde-ti sincer)

Răspuns Câştigător
| Ecea a răspuns:

Aspectul nu este o calitate.
Marea majoritate a tinerilor se uita la aspectul fizic.
Dar este o mare tampenie asta, degeaba arata un baiat/fata daca comportamentul sau mentalitatea lasa de dorit.
Eu toate fetele care le-am intalnit cu un aspect fizic foarte placut am fost foarte dezamagit de mentalitate, intelect.
In general cand cauti o relatie daca te bazezi pe aspect fizic relatia este bazata pe atractie sexuala deci totul o sa se termine doar cu cateva partide sex.

7 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

1.Seriozitatea.
2.Intelectul.

| Alex99_5691 a răspuns:

Eu zic ca oana are dreptate pentru ca o fata poate sa se indragosteasca de un baiat in felul cum se porta dar si casy are partea lui de dreptate pentru ca sa nu fie urat ca naiba :]]

| Alexandra_7889 a răspuns:

Comportamentul si atitudinea
take care:*

| deea237 a răspuns:

Sinceritatea si respectul.

| casy_5467 a răspuns:

1. Sinceritatea
2.cum a zis si ecea intelectul
iar ultimul dar nu cel din urma : Aspectul

| Crucified a răspuns:

Frate dar tu esti distrusa? iti lipseste cumva o p``` si nu stiu eu? angry potoleste-te obsedat-o! n-am mai vazut copila asa de stupida! ce intrebare banala! raised eyebrows esti cumva cershetoare de iubire ori putzifera? rolling on the floor

| OaNa112 a răspuns:

Cum se poarta cu fatawinking:X