| cristina_2505 a întrebat:

Buna happy vreau si eu mai multe pareri.in special de la fete dar... pot raspunde si baietii big grin sincer mie imi place ca baiatul cu care sunt sa fie romantic si sa arate bine (bineinteles si sa tina la mine). sunt adepta relatiilor ff roze si romantice. dar am de ales intre un baiat care nu arata tocmai bine dar are alte calitati si a cauta alt baiat care sa corespunda "cererilor" mele... voi ce parere aveti despre importanta fizicului unui baiat?

5 răspunsuri:
| emiitzzy a răspuns:

Nu intotdeauna conteaza asta in cea mai amre parte da...dar acum conteaza pentru ca vai ce o sa zica prietenele tale si prieteneii tai de aceea nu vrei ca sa te sinnti jignita sau sa zica cineva de tine vai de mine cum arata prietenullui aia dar ganbdestete ca in joc este ferficireea tah si cine iti este prieten te accasa cum esti impreuna cu alegerile tale nu cred ca i chiar asa de urat baiatul ala da mnoh acum depinde ce vrei u cu cine vrei sa ai o relatie tu decide:X:X

| Maothecat a răspuns:

Conteaza sa te simti tu bine. Daca cel care arata bine nu se poarta cum vrei tu, eu zic sa il alegi pe cel cu un comportament mai frumos fata de tine.De multe ori conteaza ambalajul. Acesta vinde de multe ori un produs, dar in cazul baietilor nu-i deloc asa...

| TraficantaDeFunde a răspuns:

De multe ori cand merg pe strada mai vad fete frumoase combinate cu baieti care nu sunt asa aratosi si ma intreb cum de s-a putut combina cu el pana mi s-a intamplat si mie era un baiat nu pot spune ca arata bine da tot imi place pentru. ca era de treaba, amuzant adica cum imi doresc eu! Eu zic ca fizicul nu e chiar asa important e doar un bonus eventual laughing Sper ca team putut ajuta happy

| diana_6879 a răspuns:

Este important ca baiatul sa aiba un fizic placut dar nu e asa de important. in primul rand trebuie sa te indragostesti de el nu de frumusetea lui. oricum acum nu te astepta sa gasesti baiatul perfect pentru ca nu exista si vei cauta degeaba. accepta-ti partenerul asa cum este pentru ca daca te gandesti mai bine nici tu nu esti perfecta si nimeni nu a fost nu este si nu va fi vreodata. BAFTA! FUNDA?

| andreibaros a răspuns:

Nu cred ca conteaza prea mult. daca tie iti place...casa de piatra!