| JNYX a întrebat:

Ce calitati ar trebui sa aiba fata dupa parerea ta? dar un baiat?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie naiva si usor de manipulat, restul vin de la sine ori se pot cumpara.

| Euletitia a răspuns:

Buna! Iubitul meu ar trebui sa fie sincer, loial, romantic macar din cand in cand, iubitor, sa nu fie doar pentru sex in acea relatie si sa aiba grija de mine si sa ma rasfete, sa-mi arate ca sunt importanta oentru el etc. Si sa fie si inteligent si spontan, sa fie evsel si sa ma faca sa rada etc.

| BugsBunny034 a răspuns:

Pot sa te ajut numa in chestia cu fata la baiat nu prea stiu tongue O fata ar trebui sa fie de incredere, desteapta, sa nu te insele, si sa te iubeasca happy desigur sa aiba si ceva forme si ar fi perfecta happy

| JustMe88 a răspuns:

Consider ca atat calitatile cat si defectele sunt privite diferit de fiecare om in parte! Anumite gesturi, priviri, expresii pot fi privite ca si calitati de catre mine...dar tu le poti vedea ca si defecte! Nu exista un tipar anume

| AndreiThEBest123 a răspuns:

Pai ma prima oara trebuie sa te uiti la fata ei ca daca-i urata nai ce sa faci cu ea si dupa aceea trebuie sa te uiti la corpul ei bine acum trebuie sa fie de treaba ca sa-ti placa ceva la ea, pritenoasa, desteapa ca daca-i proasta iar nai ce sa faci cu ea si la baiat trebuie sa fie bogat ca sa ai de unde sa-i ciupesti banii si smecher cu sange in **** sa nu fie prost de behaie cam atat. Funda te rog?