| Andreeaioan115 a întrebat:

Ce calitati credeti ca ar trebui sa aiba o fata pentru a cuceri un baiat? Dau funda

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să vrea, să dorească. Nu te naști cu calități ca pe urmă să le ai.

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

La varsta ta eu cautam o fata care sa ma atraga cu care sa fac sex, tio spun asa direct fara jena in fata fara cenzura, la varsta ta ce puteam sa vreau nunta? copii? acum cand am ajuns la 29 de ani caut o fata sincera,serioasa,amuzanta,draguta, rationala, deschisa la minte, sa ne intelegem, sa ne placem reciproc

| OldSoul a răspuns:

Sa fie sincera, onesta, si in special, fidela.

| Plato a răspuns:

Realizezi ca sunt peste 3 miliarde de barbati, nu? Realizezi, de asemenea, ca fiecare e diferit, nu?

| Adrian5575 a răspuns:

Nu trebuie sa te gandesti prea mult la calitati si alte nebunii. Nu trebuie sa te schimbi dupa cum bate vantul. Daca ti-a picat cu tronc, ii spui direct. Ii faci un compliment, ii spui ca vrei sa iesiti numai voi doi undeva. Poti sa ii ceri ajutorul pentru niste lucruri banale... Nu stiu poti inventa orice. Important e sa isi dea seama ca il placi. Daca nu, ii spui direct: BA, IMI PLACE DE TINE, CHIORULE!
Succes!

| KLiNK a răspuns:

Simplu. Sa fie ea. Mai sunt si alti factori, dar asta difera de la baiat la baiat. Factori cum ar fi increderea in sine, prietenii si chestii d-astea. Dar cel mai important lucru este sa fii tu.

| CosminCD a răspuns:

Sa fie naturala, inocenta, sa nu fie falsa si profitoare. Nu toate fetele pot sa cucereasca toti baietii, dar unele fete pot cuceri anumiti baieti. Succes!

| llleo a răspuns:

Depinde de gusturile baiatului. laughing Asa ar trebui.

| EmanuelT a răspuns:

Să fie ea însăși, simplu.
Degeaba încerci să fi ceva ce nu ești pentru unu... când poți să fi tu și să te alegi cu cineva care te place așa cum ești.

| ihnei a răspuns:

Frumoasa, seducatoare, misterioasa, tacuta si supusa