| al3xwasd a întrebat:

Ce calitati ar trebui sa aiba un baiat?
VREAU RASPUNS NUMAI DE LA FETE!

Răspuns Câştigător
| 1234abcd a răspuns:

Acum depinde fiecare fata in parte cauta altceva la un baiat

eu spre exemplu caut la un baiat urmatoarele lucruri:sa fie amuzant, sociabil si de treaba, sa inteligent(dar nu in sensul ala de geniu, tocilar ci in sensu...nush cum sa ziclaughingsa am ce sa vorbesc cu el nu doar despre calculatoare si diferite sporturii si jocuri)sa fie direct(desi si timizi sunt draguti uneori)

si cea ma importanta calitate e sa fie sincer

7 răspunsuri:
| alinbrd a răspuns:

Sa fie gentil in primele minute de sex.

| C0L0R a răspuns (pentru alinbrd):

Iar pe urma HARDCORE laughing

| Keith a răspuns:

Sa fie intelegator, respectuos, amabil, grijuliu, si sa ma iubeasca asa cum sunt.

| mariass a răspuns:

Sa fie amuzant, sa ma faca sa ma simt in siguranta si sa fie romantic.

| RalucaScumpika a răspuns:

Sa stie cum sa se comporte cu o fata sa fie romantic sa nu fie pervers ( preferat pana la limita bunului simt) sa stie cum sa te inveseleasca

| micutza98 a răspuns:

Sa fie ROMANTIC, protector, intelegator, sa nu fie gelos, sa stii sa te iubeasca cu tot cu defecte

| alexNeymarr a răspuns:

Sa fie baiat