| silverfaith a întrebat:

Intrebare pentru FETE... Ce va atrage la un baiat? si ce calitati/bunuri, ar trebui sa aiba ca sa aiba/detina pentru a va atrage?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In primul rand trebuie sa fie foarte inteligent.

6 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

Frumuseţea interioară...love struck

| DenissaDeea a răspuns:

Pentru mine nu valoreaza''bunurile''! Cat valoreaza calitatile unei persoane!
Inteligenta, respectul, intuitivitatea, frumusetea interioara, tandretea,...

| silverfaith explică:

Nu mam referit neaparat la calitati/ bunuri materiale... orice este considerat un bun sau o calitate este perfect!

| friedaka a răspuns:

Cred ca te adresezi unei anumite categorii de fete daca ai pus "calitati/bunuri" si atunci o sa ai parte exact de aceasta categorie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muschii din pantalon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand sa fie un baiat fidel si daca vb cu o fata sa o respecte