| RAY a întrebat:

Ce carte interesanta, Puterea păsăricii - Cum să obțineți ceea ce doriți

deci femeia dăruiește doar vaginul ei si profita de bărbați prin el

Ce părere aveți despre carte?

https://www.amazon.com/......btm_next_4 ie=UTF8&reviewerType=all_reviews&pageNumber=4

Cel mai bun sfat pentru femei
Revizuit în Statele Unite la 25 septembrie 2021
Achiziție verificată
După ce am citit această carte, acum am adevăratele puteri în mână despre cum să mă descurc cu ORICE BĂRBAT! Atât de multe lucruri de care nu mi-am dat seama că mă făceau neatrăgător față de bărbați și în cele din urmă îmi răneau în mod voluntar propriile sentimente. Aceasta este o carte pe care o voi citi din nou și din nou pentru a mă asigura că nu mă depărtez niciodată!

Dar ai să fi dezamăgit de robotul tău pentru că nu poate oferi ce oferă un om, adică vaginul ei

3 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Are si cartea dreptatea ei laughing rolling on the floor

| RAY explică (pentru Celcestietot):

Daca stam si ne gandim valoreaza miliarde de dolari,maria Georgiana a facut milionul de euro doar din poze,bine treaba ei, bravo ei, dar vorbind de carte, ea ne dezvaluie un adevarar, singura comoara a femei este vaginul ei, asta scrie in carte si prin el sa profite de barbati

| RAY explică (pentru Celcestietot):

80% din comentari admit ca are dreptate autoarea