| RAY a întrebat:

Am dat de o carte,power of pussy,prin vaginul tau sa obti absolut tot ce iti doresti, prin manipulare, oare toata valoarea unei femei se masoara in pasarica ei?

https://www.amazon.com/......B00HHMQ4G8

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

"oare toata valoarea unei femei se masoara in pasarica ei?"

DA! Asa este. Mai putin int pe barbati cat de desteapta ei si ce caracter are, ce studii, ce job are. Ca dovada ca-s multe care matura cu ei pe jos si ei nu au probleme cu asta, se lasa carpe.
Nu e nevoie de nici o carte, e f simplu.

Ptr ca natura a vrut ca barbatu sa f pe aia cat mai sanatoasa si fertile pentru copii, iar frumusetea emite aceste calitati, cu cat e mai frumoasa cu atata s-ar traduce ca e mai sanatoasa si fertila.
Ca legile au ramas ca in trecut, nu s-a adaptat sa stie ca si frumos poti fi bolnav.

Asa ca atat timp cat acest scop se implineste, nu conteaza restul. Deci s-a facut ca cea mai mare valoare sa fie aia care ajuta la perpetuare si nimic mai mult, asta e explicatia.

Scopu e sa innebuneasca barbatu ca sa o f si sa faca copil cu ea, ca aia duce la copil, nu creieru, caracterul, jobu, studiile.

7 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Depinde cât de disperat și cât de "pe uscat" ești, ca să poată profita de tine.
Altfel, nici o șansă să te manipuleze cu așa ceva.

| FredericChopin a răspuns:

Nu chiar "păsărica" reprezintă decat ceva mai avem și fizicul picioarele sânii buzele vocea comportamentul delicatețea ei senzualitatea etc dar așa immm cam nu iar cartea astae o ALTA DRACIE cel mai PROBABIL de a americanilor. Că de na trebuiau și ei să "scrie" ceva

| FredericChopin a răspuns:

Că așa păsărică are și o baba de 80 de ani și o urâtă e dar DEPINDE cum e trebuie să fie... Las că nu mai vb mai multe pe aici dar nu nu toată VALOAREA unei femeii se măsoară n păsărică ei A! Inca ceva important trebuie să știe să facă de MANCARE domnule o femeie "adevărata" trebuie să știe să GATEASCA da îs mult mai MULTE "lucruri" putem să enumerăm până dimineața și tot nu le STIM pe TOATE :-)winking

| Mosotti a răspuns (pentru FredericChopin):

Bine, e prost spus vulva, mai bine zis intai frumusetea fizica, si apoi se ajunge la vulva.
Am explicat care e treaba in primul mesaj.

In domeniul asta se cam stie tot, trebuie doar sa cunosti domeniu si mecanismele.

Aia cu gateala si restul ai dreptate, dar nu de aia e vb, ca barbatu le f si daca nu gateste si nu face mai nimic, cand e innebunit dupa ea, face el tot, doar sa o f cand vrea si sa fie langa el.
Ca bogatasii nu dau masini si le tin pe alea in lux ca-s destepte, bune, ca au studii, ca gatesc, ca au caracter, le da pentru ca-s frumoase.

Normal ca pentru o rel serioasa trebuie sa stie sa faca si altele, insa principalul nu este aia.
Daca nu arata bine, nu mai ajunge sa conteze restul.

| dragosnaste a răspuns:

Da asa este, si in credinta!