| krmen a întrebat:

Ce carti, documentare, filme avand ca subiect gandirea pozitiva, increderea in sine sau cu orice subiect din psihologie imi puteti recomanda? Sper ca nu va suparati ca am postata ceasta intrebare aici... happy

3 răspunsuri:
| EduardPaul94 a răspuns:

Cauta pe net.e un documentar foarte tare...The Secret.sau Secretul...e foarte interesant ajuta mult in gandire.

| krmen explică (pentru EduardPaul94):

L-am vazut acum 2 ani si mi-a placut mult. Mersi mult pentru recomandare, poate o sa-l revad! happy

| Catalinnnnnnn a răspuns (pentru krmen):

Daca nu iti este prea tarziu, sincer iti recomand sa citesti pentru ca percepi lucrurile mai eficient decat daca te-ai uita la un film.Citind,iti creezi propriul film.O carte foarte buna este "Urmeaza-ti visul" de Jeffrey D.Smith.Daca vei incepe sa o citesti iti dau un sfat, este genul acela de carte pe care trebuie sa o citesti cu un creion si un caietel langa tine.Noteaza-ti ce ti se pare important si reciteste-le. Succes!