| ImB a întrebat:

Ce ceva anormal ca la varsta de 14 ani sa ai penisu lung de 17.5cm (cand e sculat)?

19 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Conectează o la satelit, ajunge pînă pe bloc.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vezi ca mai era unul acum vreo 2 ore care si-o masurase si avea 18 cm. poate va intalniti sa vo masurati impreuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ceva anormal să ţi-o măsori şi să pui întrebări stupide pe site-uri, la vârsta asta.

| CharlieHarper a răspuns:

Ăia-s MILIMETRI, nu centimetri.

| Vegah a răspuns:

Enough internet for today, kid.

| vRaz a răspuns:

Asculta Cartoful... ca el stie mai bine laughing Este 'Cartofule'? mi se pare ca te cam da de gol numele.

| XamUITATsaimiPUNnumeX a răspuns:

Bunahappy Da ma e anormal! E prea mare! Consulta un medic specialist! Poate iti face o operatie ceva, sa mai taie din eahappy.(GLUMEAM)..Altceva nu ai ce face mai? Decat sa pui intrebari pe TPU? Macar daca puneai una mai inteligenta la varsta ta straight face Stupid straight face

| GigiPleaca a răspuns (pentru XamUITATsaimiPUNnumeX):

Gandeste-te doar cati copii au murit in mainile luilaughingrolling on the floor

| Deea1111 a răspuns:

Wtf cine si-o masoara si pune intrebari de genu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Deea1111):

Esti nou venita pe TPU? laughing

| Deea1111 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu Nu da intrebarea ii chiar tampita

| Demonull a răspuns (pentru Deea1111):

rolling on the floor sunt si mai siii stai linistita.a specificat are 14 ani..il iertam si pe asta!

| Deea1111 a răspuns (pentru Demonull):

Aha

| anonim_4396 a răspuns (pentru Deea1111):

Tocmai de-aia intrebam, ca intrebari tampite ca si asta gasesti destul de des, si daca te-ai mirat credeam ca esti noua pe aici. :d
Intrebari tampite gasesti la tot pasu, una intreba daca poate sa ramana virgina daca s-a masturbat cu pixu. Partea buna e ca mai scapi de plictiseala cu oameni ca astia.

| Deea1111 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu eu fac concurs cu colegele pe mess care gaseste cea mai tampita intrebare

| SevrajBoy a răspuns:

Dafuq did I just read?

| Vampire69 a răspuns:

Masoara doar penisul nu si piciorul...

| Moler2012 a răspuns:

Du-te la psihiatru, mai degraba

| Ionescu_Bianca_1985 a răspuns:

O ai mica varule...asculta aici la mine terente 29 moartawinking funda :*:*:*:**::*:*: pup kisss