| tubaq a întrebat:

E normal la 14 ani sa stea penisu sculat mai tot timpul?

Răspuns Câştigător
| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

Dap e normal ca pe toata durata zile sa fie ridicat datorita testosteronului pe care il secreta organismul, la 14 ani organele sexuale masculine/feminine se dezvolta.

| tubaq explică (pentru CatalinLaurentiu02):

Si ce e de facut?

| CatalinLaurentiu02 a răspuns (pentru tubaq):

Masturbeaza-te si vezi daca mai ti se scoala asa de des.
Daca tot asa evita filme, imagini, animatii XXX.Visuri umede nu ai?

| tubaq explică (pentru CatalinLaurentiu02):

Nu am polutie nocturnahappy
Si de 2 zile nu mai am deloc probleme cu! big grin

23 răspunsuri:
| Memecy a răspuns:

Da e un semn bun

| tubaq explică (pentru Memecy):

Si cat timp dureaza crying

Vreusa ma duc la mare si nu as vrea sa...

| NnDWtf a răspuns (pentru tubaq):

Hahahahahah rolling on the floor)))))))))))))
Vrei sa te duci la mare? Acolo-s pasarici in bikini care fac topless, iti recomand pantaloni largi.
rolling on the floor))))))))))))))))
Mai bine te duci la munte

| Memecy a răspuns (pentru tubaq):

Pai leag-o cu o funie sau sfoara de brau happy

| LauraFlorentina12 a răspuns:

E normal sa te intereseze acest lucru tinand cont de varsta ta?straight face

| grab a răspuns:

Daca nu te doare nimic, esti in regula.
Nu-i da in cap nici la propriu nici la figurat. O sa iti treaca!
Ia-ti niste pantaloni scurti peste slip si vezi-ti de treaba cu ea sculata, care e problema?

| tubaq explică (pentru grab):

Nu sta non stop in pana mea. Dimineata mai mult si seara cand ma culc sau cand vad bunaciuni

| grab a răspuns (pentru tubaq):

E perfect normal.

| NnDWtf a răspuns:

E normal daca tu te gandesti la toate babele goale de pe strada.

| Titanos a răspuns:

Si mie mi se intampla asta crying, dar se pot vedea diferente in cm happy

| elComandantee a răspuns:

Da.
E una pe site, îngerînfrânt sau ceva de genul, apelează la ea să te rezolve.

| ywar a răspuns (pentru elComandantee):

Da asta-i curva regimentului sau ce? happy e un star in devenire! f tare!

| agent001subacoperire a răspuns:

Bai nene eu zic ca la 14 nu stai in Chiloti la mare ca nu esti copil Mic in *** mea asa ca o pereche de pantaloni Ceva din material fâs SI CHILOTI SI PANTALONI nu se mai vede dar ar trebui sa consulti un Doctor nu-i bine sa stai in erectie tot Timpul big grin

Distractie placuta si da-mi fundabig grin

| MikKinder98 a răspuns:

Stii tu ce e ala penis?!laughing))

| Dimmu01 a răspuns:

Una mica nu strica. Si ai sa vezi ca se culcalaughing

| Stefyza a răspuns:

Serios?

| 4LC47R4z a răspuns:

Ba, tu la ce te gandesti toata ziua mah? rolling on the floor

| Raptorz a răspuns (pentru 4LC47R4z):

laughing) si acum rad la raspunslaughing

| WTFTPU a răspuns:

Daca te uiti la porn tot timpul da...why not?