| mikutzzza1000 a întrebat:

Ce conditii ar trebui sa indeplineasca un baiat ca o relatie sa mearga perfect?

5 răspunsuri:
| AlysaAly a răspuns:

Un baiat trebuie sa indeplineasca aceleasi conditii ca si fata, amnadoi trebuie sa se respecte unul pe celalt si sa fie intelegere intre ei. Nu e vorba ca baietii nu sund fideli unei fete, asta credem noi fetele despre ei, insa daca o fata il lasa el va crede acelasi lucru despre fete. Intro relatie este importanta increderea.
Pe lume nimeni nu este perfect, fiecare suntem si am fost facuti asa cum suntem acum.

| Chris a răspuns:

Nu cred ca pui corect problema. Ideea e ca pentru o relatie e nevoie de doi - degeaba e baiatul dedicat, daca fata nu e si invers. Cele mai importante lucruri intr-o relatie sunt atractia, comunicarea, respectul, intelegerea reciproca si compatibilitatea sexuala.

| ioska a răspuns:

Sa nu fie botanist
sa nu creada tot
sa nu se indragosteasca repede
sa fie atent sa nu profite cateaua
sa o iubeasca daca merita
sa o atentioneze cand greseste(fiecare are metodele prorii, barbare sau mai putin barare)
sa se culce cu ea, altfel nu vad unde ii dragostea
sa se simta bine cu ea
sa nu mearga pe ideea ca e prima si ultima fata pe care o iubeste
sa nu-i dai un deget ca ramai cu 4
cheltuie cu ea, da nu prea mult
cheltuie si cu altele(da sa nu stie eabig grin)
nu alege intre pritenii tai si o fata
nu te prostii cu flori ca fetele stiu ca ii "vrajeala" faza(de banii aia cumpara prezervative)
asigura-te ca no lasi groasa
fii "cososul" in pat, domi-oooo pe vagaboanta
...cam atat, restul pe banilaughing

| alish a răspuns:

O relatie nu va fi niciodata perfect si daca cei doi tineri dintr-o relatii incearca sa se apropie de perfectiune amandoi trebuie sa faca sacrificii ca sa iasa ceva bunhappy.Dar cum am mai zis o relatie nu va fi niciodata perfecta. Poate intr-o zi unul dintre cei 2 este suparat si i se pune pata si nu raspunde la telefon sau nu vine la intalnire sau ii face foarte multe reprosuri partenerei/partenerului. Dar ca sa dau un raspuns pe care tu il astepti uite`l [chiar daca nu e ff corect din punctul meu de vedere ]:
1. sa respecte cealalta fata
2. sa ii trimita smsuri cu noapte bune, te pup [chatterbox chestii de genu[
3. sa nu se uite la alte fete [macar in preajma ei]
4. sa ii deschida usile.etc
5. sa nu o forteze sa faca ceva ce ea nu doreste
Cam atat, dar ti-am zis. ar trebui si fata sa faca sacrificii asa ca uite si ce ar trebui sa faca o fata:
1. sa nu profite de baiat
2.sa nu se uite la alti baietii[macar in preajma lui]
3. sa raspunda de asemenea la sms-uri
4. sa incerce sa fie punctuala
5. sa ii inteleaga parintii
Cam atat. sper ca te-am ajutat :*

| ralucutza_6101 a răspuns:

1.Sa nu te insele si ca sa fiu sincera foarte putini baieti mai sunt fideli unei fete
2.Sa te respecte
3.Sa te iubeasca
Cred ca atat.