| Ionutioni a întrebat:

Ce conteaza in pat? Marimea sau grosimea? Pareri? Dau funda

19 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Eu mereu am fost de parere ca cea mai importanta chestie e sa iti cumperi o saltea de calitate. Dai un ban dar merita.

| RAY a răspuns:

Grosimea, e si logic daca stai sa te gandesti, degeaba e mare dar subtire, gros atinge pereti vaginali si creaza placere

| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru ca actul sexual sa fie pe deplin satisfacator, conteaza atat lungimea cat si grosimea penisului dar in cea mai mare masura... TEHNICA FOLOSITA. big grin

| mihai69 a răspuns:

Mai ales mișcarea și preludiul. Restul sunt subsidiare.

| Frank51 a răspuns:

Ambele, cu cat mai mare cu atat mai bine, dar nu exagerat.

| Sofer a răspuns:

Sa nu fie nici prea mic dar nici foarte mare. Mare si gros minim 15 cm.

| alina2k18 a răspuns:

Daca o are groasa si de 20 cm chiar nu mai conteaza marimea laughing

| Goete a răspuns:

Pai, un pat mare e mai comod.
Si unul mai gros, mai rezistent - daca e si din material bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îndemânarea.

| Ionutioni explică (pentru anonim_4396):

Ma refer Intre lungime si grosime

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubirea

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Sa stii sa faci sex.

| GirlOnline81 a răspuns:

Pentru o femeie contează sa se simtă împlinita sexual, nu sa povestească prietenelor ce dimensiuni de armăsar are iubitul eiwinking.

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Sa fii in pat cu una buna rau de tot

| Patronu1 a răspuns:

Mărimea și grosime, ideal e sa o ai ca de cal, dacă nu, măcar ca de măgar, când o fwți sa creadă ca vrei sa o desintegrezi. Nu tati, nu conteaza mărimea baghetei, contează magia din ea, ca degeaba ai o scula ca de monstru dacă tu nu ști sa o folosești. Bafta!

| Alexandrionelu a răspuns (pentru Patronu1):

"dacă nu ști cum sa o folosești" - ma fraților, dar voi ce știți sa faceți cu mădularele voastre mici, de nu știu sa facă cei cu dimensiuni mai mari? Rezolvării ecuații, pictați, scrieți romane sau ce? Nu tot aia facem toți, dam în pzda cât putem?

| Patronu1 a răspuns (pentru Alexandrionelu):

Ce voiam eu sa zic e ca degeaba o ai de cal dacă tu îți dai drumu în 3 minute, și când faci sex nu e totul numai un penis în vagin, e mult mai mult de atât, ca dacă sari ca barbarul cu *** pe saraca fata nu faci treaba bună, de asta zic ca nu contează doar dimensiunea.

| Alexandrionelu a răspuns (pentru Patronu1):

Exista creme pentru ejaculăre precoce, care chiar funcționează. Și nu știu de ce aveți impresia ca bărbații bine dotați uita întotdeauna de preludiu, nu e nici o legătură între cele 2.
Dar din păcate dacă o ai mica, oricât de bun ar fi preludiul, tot ajungi sa "mesteci ca în oala" happy

| Themoreyouknow a răspuns:

Talentulaughing