| WhoIsMyBitch a întrebat:

Conteaza mult marimea si grosimea penisului? Fundita si Folositor!

Răspuns Câştigător
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Nu. Conteaza sa stii cum sa-l folosestihee hee

8 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Foarte mult conteaza

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Pai conteaza ca daca si mica si te mai si lasa iti creste par pe liba rolling on the floor laughing rolling on the floor

| zomby a răspuns:

Dar sa nu fie esenta prea tare si sticluta prea mica...pentru ca da pe afarawinking

| Romelya314 a răspuns:

Nu conteaza marimea baghete-ihappy conteaza magia din eahappy

Sau

Esentele tari stau in sticlutze micibig grin

| Suzzy_5903 a răspuns:

Mica si jucause rolling on the floor)) Daca e mare si te lasa la greu? tot degeaba. mai bine mica smug si "talentata" laughing) Funda?batting eyelashes

| ElySiKazy a răspuns:

Eu sunt de acord cu elasexygagica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza daca e mare sau nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cu sa iti spun dar mai degraba folosesti un vibratorlaughing pe ala poti sa-l alegi