| Danysan a întrebat:

Sall-TPU-Ce conteaza mai mult Marimea sau Grosimea la barbati?-Ce ziceti fetelor?

Răspuns Câştigător
| Biutzaaaaa a răspuns:

Eu una iti zic cum gandesc eu. Daca te iubeste nu va fi deranjata de marime sau grosime si nu se va plange. Asta daca te iubeste cu adevarat happy

14 răspunsuri:
| Nick9331 a răspuns:

Eu stiu o vorba, acuma cat o fi de adevarata..nu'mai stiu, da zice asa: grosimea mereu a batut lungimea! happy

| AndyLavy a răspuns:

Ce e prea mult strica, din toate punctele de vedere. important este sa te potrivesti cu persoana respectiva, daca intelegi la ce ma refer.

| Danysan explică (pentru AndyLavy):

Degeaba o ai lunga daca e subtire -Pe bune ce sa faci cu o scobitoare laughing

| AndyLavy a răspuns (pentru Danysan):

Am spus ce este prea mult, nu am zis nimic de "prea putin ".se pare ca nu ai inteles ce am vrut sa spun. in fine, vise frumoase happy

| Danysan explică (pentru AndyLavy):

Ma bag la somn mai tarziu -Nb:-p

| Raiiiisa a răspuns:

Ambele!
Degeaba mica si groasa, sau lunga si subtire!
Plus ca mai trebuie experienta ca altfel, te-ai duslaughing

| annna69 a răspuns:

Si Alexandru Voda a avut sabia mica si a cucerit lumea cu ea laughing)

| Danysan explică (pentru annna69):

Care dintre ei :-p?

| Biutzaaaaa a răspuns:

Eu cred ca atata timp cat tu iubesti acea persoana nu conteaza marimea sau grosimea jucariei. Ce conteaza este sa te simti tu bine. Funda? :*

| Danysan explică (pentru Biutzaaaaa):

Poi ce ma fac daca se plange iubita ca e prea mare sau prea groasa?-sfat ceva?:-D?

| Danysan explică (pentru Biutzaaaaa):

Poi ce ma fac eu ca sunt Colosu din Rodos-far misto.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Danysan):

Nu am auzit in viata mea de colosul din Rhodos-far misto

| Biutzaaaaa a răspuns (pentru Danysan):

Eu una iti zic cum gandesc eu. Daca te iubeste nu va fi deranjata de marime sau grosime si nu se va plange. Asta daca te iubeste cu adevarat happy

| ang31989 a răspuns:

Lungimea si grosimea sunt doar cifre, conteaza altceva imi zicea mie cineva odata ca dimensiunile vaginului trebuie sa se potriveasca cu dimensiunile penisului si pana la urma decat una mare si bleaga mai bine una noala si jucausa hahahah laughing)))

| Victoria275 a răspuns:

Inima.