| ClassyAndSassy a întrebat:

Ce credeți despre un baiat care face gesturile acestea:
a) intr-o zi am avut de citit 5 basme, eu am înțeles ca aveam 3. La ora de româna i-am zis profesoarei iar aceasta m-a certat. Băiatul s-a ridicat in picioare și i-a zis profesoarei ca el mi-a dat tema si este numai vina lui
b) eu am o problema la apendic, si m-a apucat o durere cumplita in timp ce eram cu el pe holurile scoli, si am căzut din picioare. M-a ajutat sa ma ridic si m-a ținut pana in clasa unde s-a asigurat ca stau bine si a stat cu mine pana cand m-am simțit bine
c) intr-o zi cand aveam scoala si nu imi luasem apa la mine, a venit de la chiosc cu o sticla de apa deși si lui ii era foarte sete si avea bani doar pentru o sticla

S-au întâmplat tot felul de lucruri din acestea.
1) Ma place, sau oare e doar amabil?
2) Dupa părerea voastră e un baiat cu care merita sa stai?
3) Voi ce ați face, in locul meu?

15 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

In loc sa pierzi timp scriind atata amar de litere pe TPU, mai bine da-i o sansa!

suntserios
| suntserios a răspuns:

E ceva de bun simt cand vezi ca cineva cade din picioare de durere sa ii dai o mana de ajutor

| StalkerSoul a răspuns:

S-ar putea sa te placa, uita-te si tu la gesturile lui, daca iti zambeste. daca te tachineaza cumva, daca se inroseste atunci e clar ca ii place de tine. sau daca se balbaie. laughing poate fi un baiat timid, dar se vede ca este cumsecade.

Da-i o sansa eu zic ca meritahappy acum tu faci ce vrei. o seara bunahappy

| TeckTonik997 a răspuns:

1. cred ca totusi te place, primele doua pot fi facute si de un amabil, dar a3-a nu prea
2.da
3.nimic deosebit, m-as comporta si eu la fel de frumos si vad unde se ajunge

| Mihailescuioana29 a răspuns:

Eu zic sa mai astepti ceva timp, si apoi sa te gandesti la relatii. Pun pariu ca ai vreo 12 ani.

| bbu2eugen a răspuns:

Te simpatizeaza.

| lorena15 a răspuns:

I-asi spune: vino aici la mama:*laughing

| DNSK a răspuns (pentru lorena15):

Daca ai peste 18 ani vin eu!

| lorena15 a răspuns (pentru DNSK):

Hahalaughing

| DNSK a răspuns (pentru lorena15):

Pai in cazul asta iti dau o ciocolata si te las in pacetongue

| lorena15 a răspuns (pentru DNSK):

:*

| lorena15 a răspuns:

Eu ce as face? mias traii viata, nu stiu cati ani ai dar daca ai sub 15 eu nu as avea timp de baietilaughing

| Cristi1Cristi1IdlibParty a răspuns:

Sunt sanse mari sa te placa dupa ce ai descris mai sus. Incearca sa vorbesti cu el si sa-l tragi de limba intr-un fel si daca se balbaie si se inroseste atunci sigur te place... happy

| pepsi99 a răspuns:

1)Te place
2)Dupa parerea mea este
3)Ass avea grija de el si am fi un cuplu frumoswinkingwinking

| Stefi17 a răspuns:

Eu cred ca te place si sa fii cu el