| Si_Ana_Leti_1995 a întrebat:

am si eu o nedumerire, este despre prietenia dintre mine si un baiat. Anul trecut scolar am fost cei mai buni prieteni, am tinut legatura in vara dar la inceperea scoli totul s-a schimbat. Nu ne mai vorbeam deloc, nu ma baga in seama, parca eram 2 necunoscuti... Aveti idee de ce? Nu ne-am certat niciodata si adevarul e ca doare sad.

1 răspuns:
| xBiiaM a răspuns:

Probabil pentru ca are pe cineva in viata lui, sau poate ca s-a cam plictisit de compania persoanei tale. Asa e uneori... Oamenii se schimba din cauza ca se mai maturizeaza si se dau mai smecheri. Poate s-a simtit stanjenit ca multi spuneau ca sta mult cu tine si chestii dinastea.Incearca sa il bagi tu in seama, sa vezi daca converseaza :*. Poate asteapta sa incepi si tu sa conversezi prima pentru ca s-ar putea sa fie putin timid acum.De exemplu s-ar putea sa te placa smug.
Si apropo, intreaba-l ce l-a schimbat asa de mult :*. Si daca tot nu prea converseaza, nu il mai bagi nici tu in seama si se va intoarce el inapoi la tine :*.