| RawrLexa a întrebat:

Ce crede`ti despre relatiile secretoase [fata de colegi de clasa]?

Răspuns Câştigător
| alexush a răspuns:

O prostie cu relatia in secret.cu cat ti secret mai mult cu atat se afla.si daca o colega se tine dupa tine cand te duci la magazin stiind ca in spatele magazinului te asteapta tipu?! ce faci.nu il bagi in seama?! eu zic sa te afisezi.ce o sa faca colegii?! o sa moara de ciuda ca ei nu au pr si tu ai si o sa stea sa o traga de barba respectiv de cap.ia mai dai draq de colegi.parerea mea.bafta

4 răspunsuri:
| Ioana2518 a răspuns:

O nebunie. Depinde ce gen esti. eu sunt cel mai rebel.nu ascund o relatie.dar ascund ceea ce se discuta cu prietenul meu, ceea ce tine de mine si de el.

| SecretLover10 a răspuns:

Mie mi se pare ca ar trebui sa tii relatia secreta mai ales daca esti la prima relatie sau daca relatie nu e ceva sigur sau serios. Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| Bababam a răspuns:

Total de acord, mai ales ca eu nu am avut nici o relatie. doar asa de distractie. Si daca as avea nu prea vreua sa ma afisez in public cu respectiva, nu stiu de ce am retineri.