| iulia_4760 a întrebat:

Ce parere aveti despre relatiile intre colegi de clasa? credeti ca ar merge o astfel de relatie?

4 răspunsuri:
| mistakeofyourlife a răspuns:

De ce nu? orice e posibil.

| niku93 a răspuns:

Merge daca dai de unu/una de treaba.la mine nu a mers dar am 2 colegi in clasa care sunt impreuna inca din a9-ua. din proprie experienta iti spun ca o sa fie mai greu daca nu o sa mearga.

| LittleDreamer a răspuns:

Da... dc nu? Eu am doi colegi asa si se inteleg f bine.

| oany a răspuns:

De ce nu? Atata timp cat va iubiti, nu conteaza ca sunteti sau nu colegi de clasa.Ba mai mult, constituie un avantaj. Spun asta pentru ca stiu cazuri concrete care au fost colegi din clasele I-IV si au ajuns sa se casatoreasca.Asa ca... Why not?