| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti ca ar zice prietenul meu daca i-as pune mana pe penis?hee hee(cand e imbracat).

21 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Sigur o sa-i placa, dar daca nu esti pregatita de mai mult nu o face ca ii dai altceva de inteles si o sa-l frustrezi groaznicwinking

| Floreenofficial a răspuns:

Pai de ce prin pantaloni? Cand e in chiloti, da-i chilotii jos si sari pe el. Oricum putine sanse sa se enerveze.laughing Mai mult ca sigur ca ii va placea.

nony
| nony a răspuns:

Ar zice : Vezi ce dragalas e, de ce nu-i faci un masaj?

| catthshshshs a răspuns:

Daca nu ati facut pana acum sex, o sa ii dai de inteles ca vrei sa faceti asta.Si el in niciun caz nu se va supara! Nu cred sa existe vreun baiat care sa spuna nu big grin

| CevaNormal a răspuns:

Hmmmm crede-ma anonimo, ca daca vei face asta, el va fi placut surprins, si chiar va fi bucuros, evident ca sa fiti numai voi 2 in preajma.

| Arthur a răspuns:

Dacă eşti băiat i-ai putea provoca un stop cardiac.rolling on the floor Baftă!

| valThina a răspuns:

Eu una cred ca pe el l-ar incanta ideea

Răspuns utilizator avertizat
| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Eu stau cu el de un an jumate.nu prea i-am pus mana pe penis, dar m`a indrumat el cu manahee hee)
bine inteles ca ii va placea si`l va si excita in acelasi timp.

| udarb a răspuns:

Ar vedea in tine o fata care nu sta prea mult pe ganduri, o fata directa, o fata care stie ce vreawinking

| Aerosmith a răspuns:

He he. Ce mai astepti? big grin ...bine sper sa nu ai 14 ani.

| p0wer a răspuns:

Ar vedea in tine o fata care scapa de inhibitii, e bun ca esti deschisa la minte si nu ti-e frica sa arati

| Bubble a răspuns:

Ca ai chef de sex.

| baietzelu a răspuns:

I-ar face placere, mai mult ca sigur, si ar mai vrea si a 2 zi, si a 3.Toata luna.

| Mr.Playb0y a răspuns:

Dupa parere mea... el nu o sa zica nimic.doar ca daca nu ati facut sex, o sa se gandeasca mereu ca tu vrei ca voi 2 sa o faceti, ceea ce o sa-l faca mai timid pana cand isi va lua inima in dinsti si iti va cere el chesti astawinking

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce mai astepti? Pantalonii jos!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Haaaa, misto, pune mana, nu musca, nu cred ca o sa zica nimic, sa vedem ce o sa ziti tu cand te-o apuca de sani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai depinde de cat timp esti cu el dar daca abia l-ai cunoscut ar spune, probabil "haha, ce noroc am la cu*ve " happy. iar a doua zi ...NEXT!hee hee

| CuvinteFaraSens a răspuns:

Jos textila...nu-l va deranjalaughing

| TIb a răspuns:

Ar crede ca ai chef de sex, s-ar dezbraca si te-ar...