| Dulcik0123456789 a întrebat:

Fundawinking.
Cum credeti ca se va simti un adolescent daca prietena lui ii va pune mana la penis (cand e imbracat)? Doar asa....nu ca sa faca dragoste.Ce credeti, se va supara sau nu baiatul?

20 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Se supara daca il lasi cu puta umflata.

| Oana92 a răspuns:

Excitat! Dar totusi ar fi bine ca fata sa se abtina si sa nu il intarate daca nu vrea nimic mai mult...

| HueyFreeman a răspuns:

Se supara daca il faci sa i se scoale degeaba.

| Cristiann25 a răspuns:

Doamne ma copii ma faceti sa rad si in acelasi timp sa raman uimit de prostiile pe care le debitati la varsta asta.

| Violente a răspuns:

De supărat nu se va supăra, asta ți-o garantez! laughing
Încearcă să vezi, te va aprecia mai mult smug

| sensualus a răspuns:

Pai asa vezi si u cat de barbatel elaughing

| SatanLovesYou a răspuns:

Planifici?

| amuzanta a răspuns:

Nu daca sunteti impreuna eu cred ac e firesc dar te-as ruga sa nu incerci e cam sacarbos happy

| e7d7n7 a răspuns (pentru amuzanta):

E scârbos să-l atingi cu mâna prin HAINE? Atunci când o să faci sex oral cum o să fie bă?

Răspuns utilizator avertizat
| Oana92 a răspuns (pentru e7d7n7):

laughingintrebarea e daca o sa faca sex oral din moment ce ii e scarba sa il atinga prin haine!

offf...atata vorbarie cu sexul asta, de parca nu s-ar face de cand lumea si pamantul... zici ca l-am inventat noi!

| Girly111 a răspuns (pentru amuzanta):

Cati 7 ani ai? Doamne ce specimene, cica e scarbos, pff mi-e mila de tine.

| amuzanta a răspuns (pentru e7d7n7):

Ziceam si eu waaawinking

| amuzanta a răspuns (pentru Girly111):

Hai hai gata nu ma lua la misto, mie mi-ar fi scarba mai duceti-va dracului nu stiti ce e copilaria va trebuie numai sex toata ziua nu mai stiti sa va distrati! E copilarie frate

| Girly111 a răspuns (pentru amuzanta):

Tu esti copil si se vede, de aia zic ca e scarbos mai maturizeaza-te odata fetita prost crescuta ce esti. Daca asa se vorbeste la tine acasa n-am ce sa-ti fac.Sex=distractie,mai cresti si o sa intelegi.

| amuzanta a răspuns (pentru Girly111):

Wow ce sa spun, nu sunt ''fetita'' stiu ce inseamna si sunt bine crescuta poate tu nu esti la micata acasa probabil ai vazut cum faceau sex ai tai laughing Hai mai lasa-ma si du-te waa laughing

| Girly111 a răspuns (pentru amuzanta):

Invata sa scrii, apoi mai vorbim, bai copilut frustrat ce esti.

| Nebunatyca69 a răspuns:

Ar fi mare prost daca s-ar supara rolling on the floor. Acum depinde, daca e tocilar, virgin si speriat de viata, sigur se v-a speria, saracul rolling on the floor

| Annie123 a răspuns:

Nu cred, daca sunteti de cv timp impreuna, probabil k astepta asta tongue)big grin