| Christian_Marius_1996 a întrebat:

Ce credeti ca isi doreste o panarama?

10 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Tu ce crezi?
gandeste-te logic happy

| BaiatulDePeTPU a răspuns:

Exact ce si-a dorit si Babenco. 6 crai.

| Axys a răspuns:

Sal pritene cred ca esti suparat pe cineva anume in fine. de obicei o panarama asa cum spui tu isi doreste profit si sa-si bata joc de unii asta cred si de asta e numita panarama ca face chestii urate

| Christian_Marius_1996 explică (pentru Axys):

Nu frate nu sunt suparat pe nimeni doar nu aveam ce face si am pus intrebarea asta laughing

| Axys a răspuns (pentru Christian_Marius_1996):

Aaha dar in realitate sunt perverse tongue e buna intrebarea Marius happy

| soloangel01 a răspuns:

Atentie....sa fie in centrul atentiei.

| Christian_Marius_1996 explică (pentru soloangel01):

Cu pl in gura asa vor ele atentie laughing

| Criinna123a a răspuns:

Sex, dar mai ales bani. Vacanțe, haine, pantofi, etc.winking Dar, în niciun caz, iubire adevărată.

| Christian_Marius_1996 explică (pentru Criinna123a):

Bravoo fara iubira doar sexwinking