| Lionsteve98 a întrebat:

Ce isi doreste o fata de la un baiat?

8 răspunsuri:
| Allexandraaa a răspuns:

Sa o respecte!winking

| ReVeRs a răspuns:

Baniii!

| val31989 a răspuns:

Sinceritate,iubire,caldura,respect.(desigur nu toate sint la fel, adica nu toate au gusturi asemamantoare )

| Cosmin1I a răspuns:

Nici ea nu stie

Răspuns utilizator avertizat
| Simona020 a răspuns:

Sentimente,caldura,atasament,respect,dragoste,sex,bani,liniste sufleteasca alaturi de el,distractie, ajutor, clipe placute, sa fiu un barbat/baiat in adevarul sens al cuvantului etc etc... nu poti sa spui ca femeile isi doresc doar banii, sau vor doar sex sau doar iubire... nu exista, pentru ca atata timp cat ai iubire vrei si sex asta e clar. apoi urmeaza tot soiul de sentimente, dorinta de respect, ajutor reciproc, adica trairi dint-o relatie ca la final cand avanseaza automat apare si nevoia de bani dar nu de la el in sine..ci nevoile ce le are fiecare om in parte pe care in general barbatul i le ofera unei femei.
Acum bineinteles ca depinde foarte mult si de femei/fete si de varsta acestora.
In genral alea de la 14 ani vor sa pluteasca pe nori, sa vina printii pe cai albi...

| tiranul a răspuns:

Bani si p*lă mare

| bugara a răspuns:

Atentie...Sa-i arate ca o place si ca o vrea si ca ea e totul pentru el...ca ea e cea mai buna dintre toate chiar daca nu e asa