| DenisaNicoletaG a întrebat:

Ce isi doreste cel mai mult un baiat de la o fata?
Ce isi doreste o fata cel mai mult de la un baiat?

33 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ceea ce ne dorim nu ne atrage, suntem finte emotionale degeaba isi doresti tu un baiat cuminte daca curvarul ala te atrage la nebunie, alegerile noastre sunt emotionale, o fata sau un baiat isi doreste la fel unul de la altul

sa-l placa la fizic in primul rand apoi sa-l placa ca personalitate
un barbat cauta incredere asta e parerea mea

| Drimmero a răspuns:

Un baiat isi doreste multe de la o fata/
Invers nu stiu ce-si doreste, ar trebui ca tu sa stii

| DenisaNicoletaG explică (pentru Drimmero):

Pai eu stiu, dar voiam si parerile celorlalte fete.

| Drimmero a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Tu ce vrei de la un mascul?

| DenisaNicoletaG explică (pentru Drimmero):

Eeeee....eu vreau multe...

| Drimmero a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Cum ar fi?

| DenisaNicoletaG explică (pentru Drimmero):

Secretwinking

| T0T a răspuns:

Depinde de la ce fată că nu de la toate fetele își dorește aceleași lucruri.

| DenisaNicoletaG explică (pentru T0T):

Pai zi, vreau sa iti aud parerea.

| T0T a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Păi am zis. De la una pot să îmi doresc să am un copil cu ea, de la alta pot să îmi doresc să ardă în chinuri. Nu îmi doresc ceva general de la o femeie.

| DenisaNicoletaG explică (pentru T0T):

Am inteles.winking

| Sofer a răspuns:

Iubire multă.

| Mayhem666 a răspuns:

Sa aiba aceleasi pasiuni ca si mine si sa avem cat mai multe chestii in comun.

| Florentina9210 a răspuns:

Sa o/il iubeasca!

Răspuns utilizator avertizat
| Florentina9210 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Iubirea conteaza!

Răspuns utilizator avertizat
| Clorox a răspuns:

Ce imi doresc eu de la o fata/baiat este pur si simplu felul ei/lui de a fi, vreau sa ma simt bine cu persoana respectiva, sa ne intelegem si sa fim constienti ca pentru o relatie trebuie sa facem amandoi sacrificii, sa avem chestii in comun si sa ne intelegem!
Am zis fata/baiat deoarece nu conteaza daca tu te simti bine cu o persoana de acelasi sex, e ok, nici macar eu nu stiu ce poate sa-mi rezerve viitorul, dar orice s-ar intampla nu ma intereseaza de altii cat timp sunt eu fericit happy

Răspuns utilizator avertizat
| Deaad a răspuns:

Sa fie inteligenta in primul rand,sa nu arate ca o mumie,sa fie musai egala de statura cu mine sau mai mica.
Sa fie dispusa sa imi faca de mancare daca e sa o iau de nevasta,sa nu faca figuri nenorocite cum ca vai, dar eu sunt fata, eu trebuie sa am unghii frumoase, facute, pilite, mari si ascutite.Ma *** in unghiile voastre.
Sa nu fie soarece de mall, molie de haine si robot telefonic care sa stea toata ziua numai pe "gadgeturi".
Sa nu fie barfitoare ca toate panaramele:"Faaaaaataaaaa, daca-ti spun ce prost am vazut la mall, lesini!"
Sa nu fie **** de ala cu operatii estetice.
Ca nu tin neaparat sa aiba buzele groase cand ii bag p*** in gat.

Si sa ne potrivim la gusturi.

Bineinteles, tot decalogul asta se rezuma la fraza cu "Sa fie inteligenta".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu imi doresc cel mai mult de la o fata ceva de mai sus de picioare si ceva de pe piept, cam pe acollo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu fie cumva, sa fie cu frica de Dumnezeu, sa nu caute plăceri indecente.
Sa nu fie o ispita pentru bărbați.

| August99 a răspuns:

Eu imi doresc cel mai mult de la un baiat sa se comporte frumos

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Sa fie potrivita (potrivit) ca suflet si inteligenta.

| UzOm a răspuns:

Ce isi doreste cel mai mult un baiat de la o fata?
Ca respectiva domniță să fie frumoasă, dotată și puțin prostuță, astfel nu îl va înșela pe respectivul cavaler, iar șansele ca domnița să nască pruncul altui cavaler să fie reduse.

Ce isi doreste o fata cel mai mult de la un baiat?
Potență financiară și fiziologică. Iar dacă respectivul cavaler are trăsături fizice desprinse din reviste și trăsături psihice de femeie, deja e prințul de mult visat.

PS: Îi doar o opinie. Sper să nu stârnesc tot felul de crize pe aici.

| kavasaki99 a răspuns:

Un baiat isi doreste sa fie alintat si liber
o fata tu sa ne spui happy

| gaby24 a răspuns:

Sinceritate si incredere tongue

| Sorryeees a răspuns:

Eu imi doresc de la un baiat sa aiba caracter, sa nu fie prost crescut.Si sa ma iubeasca. Si majoritatea baietilor isi doresc o fata frumoasa si cu forme...

| oFrunza a răspuns:

O poveste de dragoste.

| DenisaNicoletaG explică (pentru oFrunza):

Ooo ce dragut raspuns.te pup :*