| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti ca este mai placut o fata care se ofera pe tava unui baiat sau una misterioasa?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La disperati le place sa li se ofere pe tava dar mie nu imi place nici pe tava si nici misterioasa pentru ca eu nu am nevoie de sex.

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Din punctul meu de vedere, niciuna dintre variantele de mai sus nu este în totalitate indicată.
În primul rând, o fată care i se oferă pe tavă unui băiat nu face nimic altceva decât să lase impresia de disrespect de sine sau de obsesie. Însă în acelaşi timp, nici o fată ce îşi joacă mult prea bine rolul misterios nu e bună, întrucât deşi la început respectivul băiat este prins în joc, el va ajunge să cedeze, văzând că nu poate obţine nimic.
După părerea mea, o fată nu ar trebui să cedeze în faţa unui tip din primele secunde, însă din momentul în care observă că pot ajunge la ceva frumos, ar trebui să se deschidă şi să îl lase să o cunoască mai bine.

| PrecioussGirl a răspuns:

Una misterioasa cu siguranta. happy

| Intelligence a răspuns:

Clar ca una care se lasa greu si miseterioasa.genul meu desigur.
Niciodata nu o sa fie bine sa te dai pe tava, in orice situatie te-ai afla. O fata inteligenta se gandeste si la consecinte inainte de a actiona!winking
Placut e ca se ofera din prima pe tava- dureaza putin. Mai placut e sa fie misterioasa si placerea- dureaza mult mai muuultt.

| Chrisstine a răspuns:

O fata misterioasa:X.Pentru ca ce nu putem avea ne atrage!:X

| Monutza a răspuns:

Una misterioasa.batting eyelashes!

| gabitza_3022 a răspuns:

Suta la suta una misterioasa... daca se ofera pe tava multi o considera o fata usoara, fara scrupule... happy

| liladyna a răspuns:

laughingdar indiferenta:pcred ca e cea mai smechera optiune

| oSalamadra a răspuns:

Depinde de coeficientul de inteligenta al baiatuluiwinking. Daca este destept isi cauta una misterioasa pe care sa o descopere incet, incet. Daca e prost isi cauta o pitipoanca/tarfa disperata sa se ofere pe tava dupa primul contact vizual.

| yanis_2481 a răspuns:

Oferindute pe tava iti recapati un nou nume... o fata care tine la personalitatea ei tine si la misterul ei. deci asi alege o fata misterioasa