| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca o fata misterioasa nu este chiar cea ce i-ar placea unui baiat?happy

6 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Bună.

Fiecare băiat este cu gusturile lui în privința fetelor.
Nu este așa ușor să cunoși un om. Ca să spui că o fată misterioasă mai întâi trebuie să o cunoști cu adevărat.
Eu sincer,am văzut că fetele misterioase și timide au mai mult,, lipici" la băieți.
Fiecare îți alege prietenul/prietena pentru o relație sau partenerul de viață, prin căsătorie.
Întotdeauna să cunoști un om bine și după aceea să îl incluzi în unele categorii bune sau rele.

Numai bine!

| MMihai a răspuns:

Unii băiți sunt mai interesați de femei cu care să facă sex, decât de fete misterioase, dar dar sunt gusturi și gusturi!

| RoxyKaRoxana a răspuns:

Nu neaparat.
cunosc baieti carora le plac fetele misterioase (fiindca vor sa afle ei mai multe despre ele)
, dar si baieti carora le plac fetele deschise, care le sunt "servite pe tava" si le cad in plasa de la prima replica. ( asta e parerea mea.)

| crissyyo a răspuns:

Pai nu sunt baiat...dar cred ca asta tine doar de caracterul baiatului* si de ceea ce-i place si apreciaza cu adevarat la o fatahappy sper ca ti-am fost de ajutor:* FUNDA? >big grin

| LittleShyDevil a răspuns:

Dupa parerea mea, zic ca o fata misterioasa atrage mult mai mult baietii.De ce? Deoarece nu sti la ce se gandeste, cum va reactiona, ce va face in continuare si multe altele! Parerea mea!big grin

| constantin_1992 a răspuns:

De ce nu?
mai intii vb pe net, apoi fac cunostinta si apoi se isi stabilesk un loc unde sa se intilneaska si daca le place unul de altul ***********