| soricioaica :P a întrebat:

De ce credeti ca ma tot intreaba unu daca mai sunt ~fata mare~ laughing? e un baiat care i-a placut de mine >:"

10 răspunsuri:
| CevaNormal a răspuns:

Probabil te intreaba daca esti inalta laughing, posibil sa-i placa fetele mai maricele de aia laughing

| BlueDreams a răspuns:

Vrea sa te faca el fata ''mica''rolling on the floorlaughing))

| Yang a răspuns:

Vrea sa stie daca ai IQ mai mare decat numarul de la pantofi de aia

| Blue_2059 a răspuns:

Fata mare=virgina
Deci.il intereseaza virginitatea tabig grin

| candycarrie a răspuns:

Vrea sa faca sex cu tine, gen laughing

| ..:::Andrada:::.. a răspuns:

Pt. ca vrea sa faca sex cu tine rolling on the floor
J vrea sa afle daca mai esti virginabatting eyelashes
Asta e... happy

| Lilik a răspuns:

Hmm oare de ce? thinking cred ca deja stii dar vrei o confirmare TPU-tista.

| soricioaica :P explică:

Florin.sunt cam tare de cap. n-am inteles nimic din rasp tau, poti sa-mi raspunzi din nou, reformuland altfel? te rog, mersi.

| soricioaica :P explică:

Candycarrie -dc razi? adicaa vrea sa-si bata joc de mine, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa zic daca ai mentalitatea pusa bine la punct daca stii ce faci in fiecare moment bazata pe tine