| Fllly a întrebat:

Ce credeti despre baietii din zodia "sagetator"? fundita :*

Răspuns Câştigător
11 răspunsuri:
identitate
| identitate a răspuns:

Intai imi dai fundita si dupa aia iti spun!tongue De unde stiu ca nu ma pacalesti?!

| Ea12345 a răspuns:

Sagetatorii sunt caracterizati ca fiind activi, mereu fac ceva si nu stau deloc. Dar deloc:D
Afli mai multe de aici:
http://www.horoscop20.ro/zodiac-european/sagetator.php

| Just a kid a răspuns:

Hmm fostul meu era sagetator.agresiv nu era deloc:-o stai calmalaughing independenti si destul de indiferenti.parerea mea.si destul de calmi.orgoliosi daca sunt pentru pers iubita renunta la orgoliu

| stefangeles a răspuns:

Eu sunt Sagetator iti zic doar atat noua nu ne place sa ne plictisim vreem ceva nou totimpu! in orcebig grin

| stefangeles a răspuns:

Si Gabi are dreptate is oleaca cam rece nu imi vezi sentimentele decat daca treagi cu patentu de ele dar toata lumea pe care am intalnit-o cu aceasta zodie fie fate fie baiat au capacitati intelectuale mari si performante in ocupatiile care le au big grin

| evoke a răspuns:

Aa...sincer ma cam sperie laughing nu stiu dc... da' am citit intr-o revista ca sagetatorii sunt cei mai agresivi laughing j incapatanati, orgoliosi si din astea laughing nu cred lucrurile aastea dar ma sperie straight face

| gabriela a răspuns:

Ca baieti sunt buni, capabili. ajung la performante profesionale de admirat, sunt insa reci si nu pot fi familisti...majoritatea!

| oanamaria a răspuns:

Nu as judeca niciodata pe cineva pe care plac dupa o zodie.sunt 7 miliarde de oameni pe planeta impartit la 12 zodii da aprox 600 mil oameni, si tu crezi ca toti acestia sau exact aceeasi trasaturi? oamenii sunt total diferiti, nu exista nicium om asemenator din punct de vedere al firii sale.

| tweety_8071 a răspuns:

Toti fostii mei au fost sagetatoribig grin
crede-ma sunt foarte independenti, foarte indiferenti, cerseam atentia lor mereu, sunt infideli vor mereu ceva nou.Ca iubiti sau soti sunt niste prieteni foarte buni pe care nu-i vezi prea desoh go on

| DiDi a răspuns:

Sunt de treaba, desi putin incapatanati si orgoliosi, toti suntem oameni si ne acceptam asa cum suntem.happy