| BitchKagee a întrebat:

Credeti ca poate o fata in zodia gemeni sa fie cu unul in zodia sagetator? (preferabil raspunsuri din propria experienta) Funda :X

2 răspunsuri:
| Well a răspuns:

Mi-a sarit in ochii intrebarea ta. Iti voi da raspunsul din propria experienta. Sunt in zodia gemeni am fost cu un baiat din zodia sagetator. Totul a mers foarte bine timp de 3 luni iar dupa m-a inselat. Acum depinde de caracter nu de zodie. Funda?

| danydanydany a răspuns:

Eu sunt sagetator laughing
si din fericire sau nefericire relatia noastra a tinut 2 saptamani si nimic mai mult laughing
poate a voastra o sa tina 3 big grin
bafta big grin