| Mihai1765 a întrebat:

Ce credeti despre echivalarea bacului cu media din liceu? Postez in categoria asta pentru ca aici primesti in general mai multe raspunsuri...

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Mișu mamă, eu cred că anul ăsta. NIMENI nu pică bacu!

| Jackpot2 a răspuns:

Nu prea ar fi posibil pentru ca ar fi o grămadă cu 10 iar între 9 și 10 sunt și mai mulți. Iar la facultățile pe baza de dosare s ar întra pana pe la 8.50....maxim.Iar pe la taxa 8 în cel mai nefericit caz. Nu are cum sa se echivaleze bacul cu mediile din liceu

| Mihai1765 explică (pentru Jackpot2):

Mie nu mi se pare corect pentru cei care sunt la licee mai de top unde notarea se face mai exigenta si cei care sunt la licee mai slabe uneori au note mai mari decat cei de la liceele bune

| Marius41 a răspuns:

Ai postat unde nu trebuia.