| Raul_Raul_1996_k2Yl a întrebat:

Mă pot transfera de la scoala profesională la liceu? Am dat examenul, mi-am facut echivalarea pentru limba engleza, media am avut-o undeva pe la 6, dar nu am prins loc la niciun liceu la repartitie.

4 răspunsuri:
| Michaeel a răspuns:

Au fost medii imense anul acesta. Majoritatea elevilor au medii peste 8 sau 9. Eu am avut media de admitere 7.20 și am ajuns la protecția mediului și resurse naturale deșii anul trecut cu media mea s-a întrat la licee destul de bune. Și eu m-am gândit sa ma transfer când termin a 9 dacă nu îmi place. Mai sunt repartiții luni pentru cei care nu s-au admis și poate mai ai o șansă happy

| Raul_Raul_1996_k2Yl explică (pentru Michaeel):

Tu macar ai prins loc la liceu, eu nu

| Michaeel a răspuns (pentru Raul_Raul_1996_k2Yl):

Nu încercăm sa îți fac în ciuda. Încercăm sa iti explic ceva. Ți-am răspuns cu cele mai bune intenții. Sper sa poți prinde și tu loc la liceu și îți doresc numai bine în continuare.

| Raul_Raul_1996_k2Yl explică (pentru Michaeel):

Mersi,n-am prins