| Alecriss a întrebat:

Ce credeti despre primul sarut?(eu l-am avut dar vreau parerea voastra :*)

Răspuns Câştigător
| ._6225 a răspuns:

Pai... primul sarut nu se uita niciodata (zic eu). Dar nu inseamna ca e si cel mai frumos. Parerea mea e ca "primul sarut" este primul sarut care este cu cel pe care il iubesti cu adevarat.

Pa, pa.

17 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

A fost scurt si aiurea laughing

| Sigmund a răspuns:

Nimic nu se compara cu primul sarut alaturi de persoana iubita.Sarutul dintre mine si aleasa mea a fost unul dulce, tandru si foarte placut.Ma simteam de parca in acest univers contam doar noi doi, in acel moment.

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Sarutul meu a fost dulce si romantic!

| cristina a răspuns:

Frumos

| Fatacuochicaprui a răspuns:

Hmm thinking, la mine primul sarut a ft unul dulce... sh placut, nu imi venea sa ma mai opresc tongue aveam multe emotii :X deoarece imi era frica sa nu ma fac de ras, in fata prietenului meu, deoarece el nu stia ca nu m-am mai sarutat cu candva, sh spre mirarea mea nu si-a dat seama, ba' chiar a sp ca sarut ft bine laughing

| delix a răspuns:

Stres degeaba:*totul vine de la sine si o sa-ti dai seama ca te-ai stresat timp indelungat degeaba:*

| Anonimmm a răspuns:

`big grin primul sarut la mine a fostt aiurea laughing nu vroiam cu baiatul ala :-& dar oricum laughing... dp :X... 3 zile ne.am desp ca am vrut eu :d. si m.am sarutat cu baiatul care. l vroiam a fost super :X. si romantic :d. Primul sarut e acela cand te saruti cu persoana care oo iubesti :d.hee hee

| AlinaAndreea21 a răspuns:

Pai.la mine a fost cam ciudatthinking

jucam adevar sau provocare.si tota lumea credea ca stiu sa sarut...si mau pus sa sarut pe un baiat. da lau nimerit bine:X:X.ca eram indragostita de acel baiat:X:X:X:... a fost frumos.si romantic.se pare ca si el a vrut sa ma sarute.:X

| Livia94 a răspuns:

My first kiss a fost un dezastru.laughing aveam foarte multe emotii... e aiurea sincer!

| ChristineW a răspuns:

Ooo... pai primul sarut l-am avut la gradi cand ne jucam dea mama si tata cu bebei aia de plastic rolling on the floor acum, dupa 5 ani de la sarut, am realizat ca acel baiat este colegul meu de banca.rolling on the floor facem misto de treaba asta tot timpul rolling on the floor
dar primul sarut cand realizam exact ce fac este in clasa a6-a

| LUe says:Arzi in Flacari BeiiBii a răspuns:

Primu meu sarut?
Mmmmthinking A fost intens si pasionallove struck A fost in spatele scoliibig grin Eu cu un tip dragutsss rauuu love struck Am stat si am vorbit ne apropiam unul de celalat cat mai repede nu mai asteptam momentul laughingSi el mi-a spus daca vreau si eu logik ca am spus ca da si crd ca dupa ne-am sarutat de N ori big grin dar primul a fost intens si pasional love struck NU maii imi venea sa-mi dezlipesc buzele de buzele luibatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heh, la mine a fost inca si mai interesant, primul si cel mai cel amai, cu detalii big grin big grin big grin. in sensul ca a durat foarte mult, pina dimineata si alaturi dormea varmea tongue big grin, dar ceva de neuitat totusi big grin

| Anna_9116 a răspuns:

La mine a fost cam aiurea dar si tare in acelasi timplove struck pentru ca eram intr-o excursie, jucam adevar sau provocare, si am avut provocare sa ma sarut cu un baiat pe care il placeam. faza e ca el stia ca eu nu am mai sarutat, si a fost dragut [el se saruta pupa cu aproape oricine] m-a intrebat daca vreau si asa, faza e ca sarutul a fost in fata celei mai bune prietene si ea era innebunita dupa tipul respectiv, bine si eu eram putinbig grin :$ si nu a fost chiar un simplu sarut... a trebuit sa stam in picioare si el sa-mi puna mana pe fund [bine ma mai pipaise] si era un autocar din ala mic, cu o clasa mai mica. si efectiv eu ma inrosisem:$ pentru ca toata lumea era cu ochii pe noi + toata lumea vb despre astahappy

| bracelets a răspuns:

Pai... e cam ciudat dar e plin de emotie. Eu am avut parte de primul sarut acum 2 ani...cu baiatul cu care eram de aproximativ 6 luni si pur si simplu imi era frica sa il sarut pentru ca era mai mare si m-ai sarutase fete inainte si eu nu. Dar a fost extraordinar! pot spune ca sunt cu acel baiat si acum :X:X:X.

| dadacrazy a răspuns:

Pai. l mine so intamplat chir azi primul sarut azi fiind in 2010 aproape d inceperea scolii.so intamplat in cartierul meu erau o gramada d prieteni printre care si el imi placea si il cunasteam d vreo cateva zile am inceput rpin a ne ciondani apoi cand n pilmbam ma tinea in brate si stand p banca so intamplat neprevazut macar nu aveam emotti d l c s s intample o fost ceva spontan si chir ff placutbatting eyelashes

| Engy a răspuns:

:Xah mai vreau ziua aia:X

| Deiiu_4248 a răspuns:

Mda...primul sarut ii cel mai frumoss dulcee nu se uita...[ sti tot auzeam ''daca nu.i place cum saruti sau ii un anumit ritm '' dar NU totul vine de la sine :*