| MULLER96 a întrebat:

Ce credeti despre sexul anal fetelor?

8 răspunsuri:
| MULLER96 explică:

Eu am vrut sa aflu daca mai concret cit e dureros pentru fata de simte in timpul sexului si daca e chiar placut feteti sau numai ea face doar pentru a experimenta si atat.

| MULLER96 explică:

Eu am avut invedere ce simt fetele si de aceea sa raspunda ele

| MULLER96 explică:

Eu nu vorbesc de mine eu doar despre fete vorbesc ce simt ele

| Florin1303 a răspuns:

Vrei sa stii daca te doare? Vrei sa stii cum se simte? Ce naiba vrei sa stii?!
Ca sa-ti raspund totusi la intrebare, chiar daca nu sunt fata si eu am pus o intrebare asemanatoare si de acolo stiu.
SI acum vine raspunsul: Sexul anal este intr-un fel placut dar si intr-un fel dureros.Normal la inceput am auzit ca este dureros pana se largeste anusul iar duoa aceea este placut.Eu cred,personal, despre sexul anal, ca este o prostie, ca este scarbos, si nu l-as face. Sper ca te-am ajutat cu raspunsul acesta chiarmdaca nu sunt fata...

| CdeMetal a răspuns (pentru Florin1303):

Dacă se lărgeste anusul scapi rahatul fără să vrei.
Nu e nimic plăcut in asta.

| Florin1303 a răspuns (pentru CdeMetal):

Mda...La asta nu m-am gandit.Ai dreptate.

| SERIALS a răspuns (pentru CdeMetal):

De ce e placut pentru baieti sa se... in cur?

| CdeMetal a răspuns (pentru SERIALS):

Credeam că știi.