| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor va place sexul anal?

5 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Nu am practicat asta niciodata si nici nu am de gand sa ma apuc!
Detest,,talentul,, asta,dar nu pot sa spun ca nu m am informat,asa,facultativ!
Si iti spun ca este suficient sa arunci o privire peste un text in care se vb despre sexula anal,si sa ti dai seama cat de periculos,in adevaratul sens al cuv este!
Prin sex anal mai ales neprotejat,ca baiat mai ales,te poti alege cu foarte multe boli cu transmitere sexuala Chlamydia,hepatita A si C, HIV pentru ca acolo,se regasec numeroase bacteri,foarte periculoase.
Indiferent cat de sigur esti de sanatatea partenerului,trebuie sa te protejezi[prezervativul],pentru ca risti mult, anusul trebuie sa fie curat, si intestinul gol.
Igiena este esentiala!
Numai bine!

| Supps a răspuns (pentru AIRIUS):

Daca in acel moment partenerei ii vine o cacare atunci ai cam dat de dracu laughing

| Jujjfrnjsdskeu a răspuns (pentru AIRIUS):

Bravo! cineva care are minte. Respect!

| Puufarinaa a răspuns:

Are dreptate supps laughing. daca iti vine cacarea? ce draq faci?laughing. si daca mai esti si stricata la burta. D-neee. creca tragi besini. da` pe unde draq sa iasa?laughing. mai bine nu o faci laughing. :* ( pe bune love struck. )

| AIRIUS a răspuns (pentru Puufarinaa):

Asta am spus si eu ca nu sunt adepta chestiilor astea,misogine,dar eu i am spus cateva lucruri esentiale,in cazul in care userul sau altcineva vrea sa practice.
Documenteaza te si ai sa vezi ce scrie!
Iar daca ar fi sa te contrazic si eu pe tine,asa cum si tu ai facut cu mine,spune te rog,cum ar fi ca cineva sa faca sex anal,iar pe partenera o scapa atunci?
Cum face?
Ii umple lui ******* de caca,asa ca,am dreptate sexul anal trebuie sa fie facut cand ai intestinul gol,numai ca, marea majoritate practica sexul anal, fara sa stie ce i paste!
Numai bine!

As ca eu, i am spus cateva reguli esntiale!
Pa!