| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor! Va place sau nu, sexul anal?

12 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Daca iti arata-i identitatea iti dateam un raspuns clar. laughing

| deeea28 a răspuns:

Nu este indicat si daca o faci cu unu care stie doar sa si-o bage, doare. Iar de preferinte...se zice ca intr-un cuplu, dar cuplu, nu de asta de o luna doua, nu este interzis nimic, atata timp cat sunt amandoi de acord. Te tenteaza? Incearca si ai sa veziwinking

| i.love.me a răspuns:

Nu stiu si nici nu vreau sa incerc...fiecare cu preferintele lui pana la urma nu? e problema ta ce iti place sti vb aia"gusturile nu se discuta"

| pisoias29 a răspuns:

Hmmm sexul anal ofera mai multa placere partenerului, dar pentru noi e destul de dureros...insa sunt femei care il prefera happy...eu una nu

| kllass a răspuns:

Nici o femeie nu-ti va recunoaste treaba chiar daca ii place. E un subiect tabu. Din cauza mentalitatilor din ziua de azi putine femei sunt de acord sa experimenteze dar sa mai si recunoasca!? Oricum treaba e destul de clara, daca dai de un omul grotelor la prima incercare, nu mai vrei asa ceva niciodata.Pentru un fel de,, cum sa,, citeste aici:http://lolita-totul-despre-sex.blogspot.com/ poate primesc un vin...pentru reclama.:))

Răspuns utilizator avertizat
| oscar a răspuns:

Incearca cu un baiat care a mai facut pana acum si care stie cum trebuie tratata o femeie in pat, dk tu nu sti despre c e vorba ca s iti placa trebuie s stie el, eu am incercat cu ceva timp in urma si a iesit destul d bine, chiar imi place.

| gianinutza a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Unul din cele mai grotești lucruri!
Câtă inconștiență pentru sănătatea ta! Rupturi, fisuri anale, hemoroizi, etc.
Nu mai puneți filmele pentru adulți cu viața reală, maturizați-vă.
Nu tot ce zboară se mănâncă.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmmm sexul anal imi place eu cu sotul meu practicam as ceva noi incercam sa ne facem viata sexuala cat mai placuta. eu recomand asa ceva e ceva foarte placut te simti bine si tu si el. dar aveti grija sa va spalati bine inainte de al practica

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine poate sa spuna "scarbos" despre corpul lui are probleme cu respectul de sine si clar ca nu se spala destul de des... e trist.

| dyanna_3180 a răspuns:

Nu si nici nu`mi trece prin gand sa-l practic... mi se pare o chestie scarboasa`happy