| whoocares a întrebat:

Ce credeti despre sexul oral?

Răspuns Câştigător
| DistrugatorulDeVise a răspuns:

Suntem in secolul 21 aşa că sexul oral nu mai este un tabu pentru noi.Sexul oral e un bun stimulent într-o relaţie.Important e să fie făcut din proprie dorinţă, nu doar din dorinţa partenerului.

13 răspunsuri:
| whoocares explică:

Ok ok laughing multumesc de raspunsuri. eu sunt undeva..intre. nu sunt nici de parere ca nu trebuie sub nicio forma sa lipseasca dinr-o relatie, dar nu cred nici ca e ceva umiltor. laughing. va pupiii. am da vot la toata lumea si fundita lui Pelin_Florin_1992.

| Sociopat a răspuns:

Este ceva ce nu trebuie sa lipseasca dintr-o relatie. Daca tipa nu vrea sa-ti faca inseamna ca nu te iubeste si ca se crede o cine stie ce printesa.

| Jυsтℓσяγ a răspuns (pentru Sociopat):

Esti un ratat si un frustrat sexual si o sti! si apropo iubirea nu consta in suptul p*** dar na ce sa ceri de la un mutant facut la eprubeta.

| Sociopat a răspuns (pentru Jυsтℓσяγ):

Daca ti se pare tie ca am fost frustrat in ce am scris ai o problema.Mai degraba tu esti frustrata imbecilo.Sa inteleg ca te-ai simtit cand am zis de,, printesa,,?

| Jυsтℓσяγ a răspuns (pentru Sociopat):

Daca tu nu poti sa intelegi ce'i aia o relatie sanatoasa atunci las-o balta, du-te la cu*va upss vroiam sa spun gagicata sa ti-o ma suga putinhappy

| Elvina a răspuns:

E degradant, mai ales din partea unei fete. Nu e o curvă, nu e un obiect sexual, nu e o actriță de filme pentru adulți. Băiatul fetei poate mai merge.

| DistrugatorulDeVise a răspuns (pentru Elvina):

Vai tu, asta cred că se numeşte discriminare.E degradant pentru ambele sexe.Dar, subliniez, dar poate fi plăcut dacă înainte de act partenerii sunt curaţi.
Sfatul meu: un duşuleţ înainte.

| K3TtX a răspuns:

Foarte tare.

| whoocares explică (pentru K3TtX):

Singurul deschis la cap de aici. laughing)...

| KraddyQ a răspuns:

Foarte placut daca nu esti fata laughing

| papusica987 a răspuns:

E minunaaatbatting eyelashes

| roxyflory a răspuns:

Mie una nici nu ii place sa fac nici sa mi se faca decat foarte rar cand vezi ca apare monotonia logic ca trebuie sa schimbi ceva dar nu exagerat mie una mi se pare normal

| Ax a răspuns:

Scarbos