| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti despre un penis de doar 10 cm?

23 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E in limitele normalului. Intr-adevar, la limita de jos a normalului, dar conteaza destul de putin. Alte lucruri sunt mult mai importante.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

"Doar 10 cm"? Asta e, nu se nasc toti cu ditamai 'instrumentul'hee hee Legea naturii!

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Ca e arhisuficient sa fii un tatic de success, si sa-ti cauti o prietena cat mai scunda (ca sa beneficiezi de legea proportiilor!) si pe care s-o stimulezi cat mai mult, inainte de penetrare! Nu esti pusti, sau pustoaica, nu?!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Depinde ce varsta ai. daca esti in perioada de crestere nu-ti face griji ca nu va ramane asa. dar nu conteaza asta. sunt alte lucruri mai importantewinking

| Pho3nix a răspuns:

Tre sa se mai inalte.

| lostcontrol12 a răspuns:

E miiiiicsad

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Ca poate sa mai creasca, e si el in faza de maturizarelaughing

| daniDeeDee a răspuns:

Uitaţi-vă la raspunsurile fetelor...
mic... micuţ...trebuie` sa mai crească rolling on the floor

stiu eu ce vreţi laughing ihaaaaa... ahaaabig grin

| Sniper a răspuns:

Daca ai intre 10 si 14 ani, si ti'ai masurato, e mic frate.
Dar din cate am auzit, poti cu 10 cm sa faci o fata sa se simta ca'n rai thinking!

| Cristina20143 a răspuns:

Depinde ce varsta ai.

| vampirika a răspuns:

Ala e penis?:S
E foarte mic, cati ani ai?

| Allegria a răspuns:

Nesansa...
daca e de treaba, nu penisul, baiatu`laughinge totul OK.
it`s ok... i`m ok.love struck

| Simonaa5 a răspuns:

Depinde cati ani ai happy

| deffect a răspuns:

Ce ba nu-ti place? Schimba-l da-l naibiihappy

| alex89 a răspuns:

Asa il am si eu,,, intreaba fetele ele is cele ce vor mai mult

| dix a răspuns:

Daca este al tau, n-are nimic, e bun depinde ce stie sa faca si prelungirea sa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

happy micut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Conteaza mai mult sa stii ce sa faci cu ce ai.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu singura nu ma uit ce de mare e penisul dar cum se compoarta in pat

| csanadka1988 a răspuns:

Este zicala laughing mic si jucaus. Daca sti ce faci, e OK! Nu trebuie sa te simti jenat, pentru ca cine te iubeste, te iubeste si asa! ai incredere in tine si fa treaba buna big grin

| Florinel222 a răspuns (pentru csanadka1988):

Buna eu am un penis mic cand e in erectie este de 13 cmdar cand nu este de vreo 3-4 cmsadoare de ce?tongue

| cosmin_4019 a răspuns:

Cati ani ai? Eu am 14 ani si nu e normal sa-l am de 5 cm in erectie crying