| Onetwthree a întrebat:

Ce credeti despre barfele, Lady GaGa? Are penis sau nu?laughing

Răspuns Câştigător
| i.love.me a răspuns:

Cred ca a fost o stradegie de peear.
vrea sa foe mai cunoscuta
si acum a declarat ca e femeie 100% si daca nu credem sa bagam mana in pantalonii sai

10 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Da, intr-adevar are penis, dar asta nu pentru ca si-a facut vreun implant ci pentru simplul fapt ca asa s-a nascut.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Eu am. Se pune?

| Pho3nix a răspuns:

Eu nu cred ca are penis.

| MM a răspuns:

Nu ma intereseaza ce are sau nu, ma intereseaza doar cantecele ei.

| Kidu a răspuns:

Ma indoiesc ca are, vrea doar sa se bage-n seama. Oricum de la un timp nu-mi mai plac melodiile ei.sad

| Crs a răspuns:

Da, este hermafrodita, fapt ce l-a si recunoscut.winking

| DeeAnna. a răspuns:

Da!
Adica sunt multe dovezi .Si pentru cei care nu cred in in aceste dovezi, sa caute pe net sa vada, ca a declarat ca e hermafrodita.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba daa intr-un turneu a aveu un mic accident i s-a vaszut putin!big grin

| DoctorX a răspuns:

Are mai multe...winking își permite. că doar e vedetă.

| Valy_7578 a răspuns:

Nu-i adevarat... a fost o gluma ceea ce a facut acolo in concertul ala
phbbbbt