| mortviu a întrebat:

Ce credeti fetelor despre baieti rai! buni! sentimentali! emotivi! fricosi! etc.

Răspuns Câştigător
| Senaris a răspuns:

Baieti rai - trebuie evitati. Chiar de par ei mai macho si etc. dorintele ii vor da de gol.
Buni - astia trebuie cautati, gasesti peste tot dar trebuie sa aiba si celelalte calitati.
sentimentali - eu sunt un tip destul de sentimental si pun foarte mult suflet in relatii si ma ard de multe ori.
emotivi - mai rar sunt cei care sunt emotivi. si inca odata iarasi ma cataloghez aici.
fricosi - aici exista frica de respingere, si eu de asemenea, m-am ales cu inima franta de cateva ori si mi-e cam frica sa ma mai implic in relatii asa cum o faceam inainte.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rai=rai, tot ce inseamna rau
Buni=rareori gasesti unul perfect
Sentimentali=de cele mai multe ori sunt timizi, dar isi exprima sentimentele mult mai mult, chiar si in public, pot fi si romantici
Emotivi=timizi
Fricosi=daca au trecut printr-o trauma/relatie esuata, ii scoti greu din carapacea lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiti! Fetele au ajuns in stagiul matriarhat, si nu recunoste nimic,(chiar daca, le pui luna la picioare! Au ajuns mai rele decat baietii? Noi nu ne mai putem controla respectul fata de femei, ADEVARAT? CE PUTEM FACE? Au ceva special? Feminitatea Clar! Dar? Tin faptul ca femeia e facuta din coasta noastra si este la mana a 2-a, tot ea este mai presus!?

| Ina93 a răspuns:

Hmmm...eu ii consider
rai- sunt baieti aia care se dau in figuri dar daca stii cum sa actionezi ai sa vezi ca nu o sa mai fie
buni- hmm. majoritatea si astea buni te calca uneori pe nervi
sentimentali sau romantici - nu prea se mai gasesc. devil