| tbxx a întrebat:

Ce culoare e la moda primavara aceasta? [[funda::X] scx cat.

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru mine culoarea alba si cea galbena va fi pentru toate anotimpurile favorita.

| elasexygagica a răspuns:

Roz love struck

| anca174 a răspuns:

Http://www.unica.ro/......-6947.html

http://www.kudika.ro/......-2011.html

http://www.fpeople.ro/......a2011.html
se poarta mai multe culori acum vezi tu ce culoare iti place mai mult f.people mi se pare un site super daca vrei sa stii ce se poarta, ce colecii noi au designerii de renume etc :x

| play4girls a răspuns:

Pai, primavara asta e la moda sa proti haine incolore(transparente)laughingasta daca esti fatabig grin...****...ce conteaza? imbracate si tu cu hainele in care te simti tu mai bine! fashion sucks!

| σяιgιηαℓ a răspuns:

Pai viloet cu galben foarte frumoase

| Alexandra2345 a răspuns:

Cred eu ca poate fi albastru, roz si rosu...

| Katalin02 a răspuns:

Aa pai thinking Cacaniu in dungi, Verde inchis culoarea mucilor. da-ti frate cu roz bombon ca pitipoancele si imbracate in portocaliu aprinswinking sa vzei tu ce atragi toate privirile.

| Bulinăăă a răspuns:

Pai se poarta prezervative de culoare roz si vibratoare infipte pana in gat marowinking

pakat ca ai ales sectiunea Dragoste si SEX.

| ALEXANDRA a răspuns:

Pai Primava Se Poarta Culorii Vii! De obicei:alb, galben, partocaliu.

Funda?

| Yasmina_4322 a răspuns:

Movul,negru,alb