| Giuly_3112 a întrebat:

Ce este la moda primavara asta big grin?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Colanti cu fundite, culori gri, negru, mov, alb.
Gentutze mici, ghetutze rasfrante in aceleasi tonuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blugii stramty de orice culoare de preferinta mov gri alb si negru i carouri vestutele pana la buric bolerouryle de piele baschrtyy de panza tricourile mulate palariile in carouri si tine minte pune mult sclipici si sa nu lipseasa accesoriile baratary mari lanturi cercei mari inele mari daca locuiesty in severin dai pe la decebal are de toate! bafta!
si fustele scurte deblug cu colanty cu pietycele genti mici curele si ghetute foarte fminine de cauwboi

| bella_3882 a răspuns:

Cred ca se poarta hainele casual dupa cum am auzit
sper sa te fii ajutat:d

Răspuns utilizator avertizat