| Anyella25 a întrebat:

Ce cuvinte frumoase sa ii spun iubitului de sex si dragoste sa il fac sa se excite?

4 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Barbatii se excita mai mult vizual si tactil, deci daca il lasi sa te vada in ipostaze sexy si sa te atinga prin partile "esentiale", iti garantez ca se va excita

| Adiq a răspuns:

Daca esti dezbracata, nu mai conteaza cuvintele, i se scoala instantaneu.( daca esti dotata ) big grin

| PistiCuceritoru a răspuns:

Omlette du fromage!

| Michel_Enea_2002 a răspuns:

Trebuie sa i-o pipai apoi deschizi pantaloni, dai jos chilotii si o sugi apoi ii zici, uau, toata asta e pentru mine? o sa am cu ce sa ma distrez toata viata! si apoi o mai sugi si continui cum vrei happy