| HottestBarbiesOnTumblr a întrebat:

Buna love struck ce cuvinte frumoase pot sa ii spun iubitului meu dupa ce imi zice ca ma iubeste? kiss sau gesturibatting eyelashes
dau fundita >8-

Răspuns Câştigător
| Daria_8647 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa faci ce simti love struck Sa vina totul de la sine! :*. Si nu neaparat trebuie sa-i spui ca-l iubesti! trebuie in primul rand sa-i dovedesti! :-x.

6 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Cuvintele si gesturile astea trebuie sa vina de la sine nu invatate de pe site`urihappy poti sa-i spui ca il iubesti si tu, sa-l strangi in brate...fa ce simti in momentul ala:*

| Biuka a răspuns:

Spuii : Eu te iubesc mai mult, sau. Cat de mult? smug, sau. Il saruti direct daca sunteti fata in fata laughing

| Polaris a răspuns:

Vinde-i girafe.

| Polaris a răspuns:

@Yuku - Vreau să-ţi vând girafe!

Răspuns utilizator avertizat
| sabadios1 a răspuns:

Spune-i ca il urasti happy O sa iti zica tot inainte " te iubesc"