| pisoias29 a întrebat:

Care ar fi cele mai frumoase cuvinte pe care i le-ai spune iubitului/iubitei de ziua lui/ei?

Răspuns Câştigător
| antonia09 a răspuns:

Eu ii spun sotului meu urmatoarele cuvinte.
Uite inca un a trecut si devenim din ce in ce mai puternici, nu-mi doresc altceva decat sa inbatranim frumos unul alaturi de celalalt si sa ne bucuram de copii si viitori nepoti. Varsta din buletin nu are importanta pentru mine deoarece dragul meu pentru mine esti mereu tanar si voinic. Te iubesc!

14 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, daca esti despartita de el, atunci o urare calda din inima, un la mult ani cred ca ar fi de ajuns, totusi ii poti spune ceva de genul:ziua in care te-ai nascut a fost cea mai frumoasa si norocoasa zi, pentru ca in acea zi, o persoana foarte deosebita si speciala a aparut pe lume, iti doresc din tot sufletul sa traiesti mult ani de acum inainte, sa ti se indeplineasca toate dorintele, sa gasesti fericirea... ziua in care te-ai nascut sigur a fost insorita pentru ca tu ai luminat-o cu zambetul si privirea ta, sau poate ca a fost o zi ploioasa, daca a fost asa, inseamna ca ingerii au plans ca te-au pierdut, ca ai venit pe acest pamant sa aduci iubirea in inima mea...

| daii a răspuns:

Monyk16 a spus totul dupa parerea meahappy

by daiiwinking

| xibalba a răspuns:

Nu ma duc cu poezia invatata de acasa, eu spun cuvintele care imi vin pe moment. Nici nu sunt adepta declaratiilor siropoase, iar atunci cand nu ma ajuta cuvintele, un sarut pasional spune multe.

| clauss a răspuns:

Inima mea inca te iubeste, la multi ani dragule

| Emeraude a răspuns:

Din cate am inteles, tu vrei sa-i spui niste cuvinte frumoase in situatia in care nu mai sunteti impreuna.Eu de obicei le am cu creativitatea si cuvintele frumoase, dar fiindca nu o spun decat foarte rar si in situatii foarte speciale, un simplu "Te iubesc!" spus sincer, in timp ce ochi-mi stralucesc de sentimente frumoase, ar fi mai mult decat superb pentru el, pentru ca stie ce semnificatie importanta au cuvintele ăstea pentru mine, mai ales ca in zilele de azi a devenit mai ceva ca un cliseu si ne suparam daca persoana draga ne spune doar "te iubesc" in momentele speciale.
Dar daca voi nu mai sunteti impreuna, ii poti spune ca destinele pot fi legate intre ele, nu numai prin iubire, ci si prin prietenie si ca un simplu sentiment confuz, poate de moment, nu poate sterge din istorie timpul frumos petrecut impreuna...si in final sa-i urezi la multi ani si celalte cuvinte de rigoare "sanatate, sa ai parte de tot ce-i mai bun, etc, etc". Poate e penibil, dar eu asa i-as spune lui, fiecare om percepe in modul sau iubirea. happy Succes! Pa-pa!

| daniDeeDee a răspuns:

I was born to love you

| marsy a răspuns:

Te iubesc, La Multi ani! Si i-as spune ca vreau sa-i spun aceste cuvinte toata viata mea.love struck

| Aliyaa a răspuns:

Iti doresc o zi de nastere frumoasa si plina de fericire chiar daca nu mai sunt langa fizic, sufletul meu este mereu cu tine si te vegheaza!

| AndreeA_4571 a răspuns:

Te iubesc!
Ce altceva suna mai bine?
love struck

| pisoias29 explică:

Asa e, nimic nu suna mai bine, dar eu m-am despartit de el asa ca nu imi permit sa ii trimit un mesaj cu un scurt "te iubesc"...alte idei?hee hee

| pisoias29 explică:

Antonia09 e foarte frumos ce ii spui tu sotului tau sigh dar cum ziceam eu nu mai sunt cu acest baiat, desi continui sa il iubesc, in concluzie nu ii pot spune cuvinte ca acestea :-

| ANoNim_7814 a răspuns:

Eu i-am zis unui baiat: la multi ani puysor sa ai o viata plina de bucurii si plina de... MINE
a merslaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti ingerul care imi da aripi sa zbor, sa visez numai buzele tale senzuale care ma inferbinta, ochii in care ma inec, esti totul pentru mine.