| Gel_Unghii_1997 a întrebat:

Ce cuvinte sa ii spui iubitului in timp ce face dragoste?

32 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Ih/ah/uf/ih...
Crezi ca te duci cu lectia invatata?
O seara bunahappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru caramela):

rolling on the floor si credeam ca nu gasesc mesaj mai haios la urma

| caramela a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai ce era sa zi bre? de parca te-ai duce cu colindul si te intreba care si cum suna cantarea..pe bune?
O zi bunahappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru caramela):

laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dragoste s au sex pot face numai persoanele casatorite, esti tu in situatia asta? Adică esti casatorită?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Celibatarilor si celor divortati, le este interzis sa aiba parte de contacte sexuale? Exista cineva care a decis/hotarat asa ceva?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Dumnezeu a hotarît asta, i a si citeste Biblia.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Sunt ateu, eu citesc tratate stiintifice. Si in plus sunt divortat. Deci dupa biblie as avea voie sa-mi fac doar laba? sau nici aceea deoarece este considerat ca fiind pacat.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Nici aia

| corbulalbrosu a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu crezi ca in conformitate cu teoria ta foarte multi oameni ar fi obligati sa traiasca degeaba? Sunt convins ca nu poti admite ca este INTERZIS SA INTERZICI. Nu ar strica sa reflectezi adica sa cugeti, sa meditezi asupra acestui deziderat.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Mai Cristi, asta era valabil pe vremea bunicii....Cati crezi ca respecta acest principiu?

| RAY a răspuns:

Ich liebe dich

| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde de participantii, deoarece romanticii vor rosti cu totul alte cuvinte fata de cele rostite de sadomasochisti. happy

| neutrino a răspuns:

Intreaba-l ce doreste sa manance dupa "aceea".

| K0sti a răspuns:

Pai daca face dragoste ce te bagi tu...

| Fatamuntilor a răspuns:

Depinde... spui c simti, ii poti face complimente...
In orice caz nu te vad in pat cu iubitul tau, si cu biletelul cu replicile invate aici.

| AirănMeidăn a răspuns:

"ce culoare iti place cel mai mult?"

| peperonies a răspuns:

A intrat?

| Lawliet14 a răspuns:

Ar trebui sa fie din inima.

| Mussette a răspuns:

Recita-i "Luceafarul"!hee hee

| Aasdfghj a răspuns (pentru Mussette):

Si eu votez pentru Luceafar. rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

aeiouăâ.

| TPUuser199 a răspuns:

Pai daca FACE (Nu stiu cum e posibil dar ma rog laughing) ) Intreaba-l cum reuseste asta. Aflam si noi lucruri noi. Iar daca FACETI el ar trebui sa ia initiativa, saaaau... cum a spus cineva mai jos: "A intrat"? rolling on the floor) Bafta laughing

| cristi10grei a răspuns:

Pe bune puff straight face pai cand faci dragoste te saruti si mai soptesti din gand in cand cal iubesti si bagi alintul tau straight face dar nu stai acum la barfa si ala da din cur rolling on the floor mai bagi si o gura de cafea nu?

| cineva666 a răspuns:

Pai in timp ce el FACE DRAGOSTE laughing) tu poti sa il intrebi ce a facut azi laughing, poti sa il intrebi de ce face singur dragoste cand ar putea sa te invite si pe tine sa face ti impreuna

| RaduManole a răspuns:

1."Cand vine randul meu?"
2."Ma sufoci"
3."Ce fata de betoniera"
4."Coaie stau eu d-asupra ca tu esti gras"
5."Iti pute gura"

| Mihaelagirl a răspuns:

Ca il placi, iubesti, sa il alinti

| Chrlls a răspuns:

De ce trebuie sa vorbesti cand faci dragoste? laughing)

| sooome a răspuns:

Dar ai de gand sa-i vorbesti "murdar"?
Esti vreo masochista in devenire?

| Dosa_Jolanda_1990 a răspuns:

Depinde de moment si partener

| Raicu_Alina_1990 a răspuns:

In timp ce face sau faceti? Daca face, ii urezi succes big grinwinking